Kerstactie rond Heineken bier Amstel in geschenkverpakking Zoeterwoude Heineken houdt in december een specia le kerstactie voor lezers van de bladen Cosmopolitan, Elle, Sum, Man en Oor. Met het kerstnummer van deze maand bladen worden drie Heineken kerstkaarten bijgesloten. De feestkaarten zijn een vervolg op de momenteel zeer succesvolle printcampagne van Heineken, waarbij gekozen is voor ge schilderde afbeeldingen in plaats van fotografie. Ook wordt bij de bladen een folder ingesloten, waarin afbeeldin gen staan van zes geschilderde biersituaties uit de Heineken printcampagne. De afbeeldin gen zijn op posterformaat (70 maal 100 cm) verkrijgbaar. De lezers kunnen deze door middel van een coupon bestellen. Met dit aanbod komt Heineken tegemoet aan de grote vraag van de consument die thuis wil genieten van een geschilderd Heineken moment. Vers van 't Vat-lezers krijgen in november al een Heineken- Sinds kort kunnen Heineken- medewerkers in Zoeterwoude op een zogenoemde mupi (reclamebord) de nieuwe reclameuitingen van onze merken zien. Dit bord werd eind oktober aan het begin van de oprit van het terrein geplaatst De nieuwe printcampagne A van Heineken (november) kerstkaart met het blad mee gestuurd. Deze kaart kunt u zelf houden of als kerstgroet sturen naar goede vrienden, kennissen of een familielid. De geschilderde kerstafbeelding van Heineken wordt 1 decem ber ook als groot schilderij op het Ontvangstcentrum in Amsterdam gehangen. Daar zal de afbeelding de hele decem bermaand blijven hangen. In de volgende Vers van 't Vat meer hierover. Andere print Half november verscheen een nieuwe printuiting van Heine ken (zie omslag). Op deze af beelding staan twee mannen die zich op een feest terugtrek ken om met elkaar te praten en een Heineken biertje te drinken. Ook deze uiting is in lijn met voorafgaande schilde rijen, waarin een gezellig en bij de tijds drinkmoment wordt geschetst. Zoeterwoude Een leuk idee voor een cadeautje: een Amstel geschenkdoos. De doos bevat vijf flesjes bier uit het Amstel- assortiment: Amstel pils, Am stel Gold, 1870 van Amstel, Amstel Light en Amstel Malt. Verder zit er een Amstel glas en een flesopener bij. Op de ach terzijde van de doos staat infor matie over de Amstel Brouwe rij en de diverse produkten. De Amstel geschenkdoos is eind oktober voor het eerst uit geleverd aan de slijters. Wie na december jarig is, kan de doos ook op zijn verlanglijstje zet ten. De doos blijft namelijk het hele jaar te koop bij de slijters om consumenten de gelegen heid te geven kennis te maken met verschillende bieren uit het Amstel-assortiment. Publex slis [MSTMAMI ïfl amstel BIER

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 8