Heineken World Cup 1992 Familie-excursies Zoeteiwoude Den Bosch nog steeds erg bij de mede werkers aanslaan. Ook in Den Bosch werden, voor het eerst sinds 1988, weer familie-excursies georganiseerd. Verspreid over de maanden oktober, november en decem ber zijn er zestien bijeenkom sten. De belangstelling ervoor was en is zeer groot. Met name van de kant van medewerkers die nog nooit eerder aan een familie-excursie hadden deel genomen zijn veel reacties gekomen. Omdat het eigen medewerkers en hun familie leden betreft, hebben de ont vangsten een uitgebreider en persoonlijker karakter dan de gewone excursies door de brou werij. Bijzonder is dat op elke afdeling de afdelingschef of zijn vervanger uitvoerig over de af deling vertelt en de bezoekers daar ook rondleidt. Zo krijgen de familieleden een goed beeld van de vestiging en de taken, werkwijze en installaties van de specifieke afdeling. Tijdens de tot nu gehouden bijeenkom sten bleek deze formule zeer goed aan te slaan. Om niet alleen volwassen familieleden een kijkje in de brouwerij te geven, maar ook de kinderen van de medewerkers, vinden in Den Bosch tijdens de kerst vakantie ook weer enkele kinder excursies plaats. Bel voor meer informatie: Miryam van der Linden (073 - 209603] Ho Chi Minh City - De Heine ken World Cup 1992, de groot ste binnen de internationale tafeltenniswedstrijden, wordt van 11 tot en met 13 december in Vietnam gehouden. Hiermee keert Vietnam defini tief terug tot het internationale sportgebeuren. Dinh Phung Indoor Stadion. Zestien verschillende spelers doen aan de wedstrijden mee. winnaar Jan-Ove Waldner uit Zweden en Jean-Philippe Ga- tien uit Frankrijk, die de zilve ren medaille in Barcelona won. De Heineken World Cup 1992 Onder hen zijn Jorgen Persson wordt gespeeld in het Phan uit Zweden, Olympisch goud- Zowel in Den Bosch als in Zoeterwoude vonden en vinden dit najaar familie-excursies plaats. In Zoeterwoude waren er in oktober vier ontvangsten voor familieleden van mede werkers die graag de vestiging wilden zien waar htm ouders, geliefden of andere verwanten werkten. Ruim vierhonderd belangstellenden maakten van die gelegenheid gebruik. Een teken dat de familie-excursies

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 7