Karaoke Show Agenda Heineken groen naar Puerto Rico Win een T-shirt De Amstel Karaoke Show is in december op de volgende data in deze horecabedrijven te be leven: 13Burties in Amsterdam 27Chivaz in Roosendaal Puerto Rico Sinds september mag in Puerto Rico ook bier worden ingevoerd in doorzich tig of groengekleurd glas. Dit komt door een wetswijziging in dat land. Tot voor kort mocht bier alleen in een bruine fles of in één soort blikje worden geïmporteerd. Puerto Rico was daardoor het enige land waar Heineken bier in bruine flessen te koop was. Dit vormde jarenlang een probleem voor het imago van Heineken bier, omdat ook an dere bieren in bruine flessen werden verkocht. Heineken bier onderscheidde zich hier door qua verpakking nauwe lijks van andere bieren. Door de wijziging van de Puerto Ri- caanse wet kan Heineken nu in alle exportlanden in een fris groen jasje verschijnen. 12 december 1992 in naar Re dactie Vers van 't Vat, postbus 530, 2380 BD in Zoeterwoude of via de interne postverzen ding naar kamer 2.338. De T-shirts worden onder de goede inzendingen verloot. De winnaars krijgen automatisch bericht. Over de uitslag kan verder niet worden gecor respondeerd. Speciaal voor de lezers van Vers van 't Vat stelt de afdeling Con cern Sales Promotions in Am sterdam veertig nieuwe Heine ken T-shirts ter beschikking voor lezers van ons blad. U kunt een kans maken één van deze T-shirts in uw bezit krij gen door een briefkaart te stu ren (of een kaart die qua vorm daar op lijkt) naar Redactie Vers van 't Vat, postbus 530, 2380 BD in Zoeterwoude. Vermeld op uw inzending Verloting T-shirts, uw even tuele voorkeur voor maat L of De XL en de opdruk van de T-shirts, uw naam, huisadres (in verband met de verzending), uw persoonsnummer en de ves tiging waar u werkt. Kaarten die deze gegevens niet bevatten komen niet in aanmerking voor een gratis T-shirt. Er mag per medewerker maar één kaart worden ingestuurd. Stuur deze briefkaart vóór

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 31