Top 15 brouwers in de wereld; Contactbiertje in nieuw jasje Nieuwe Buckler-commercial 4 Kerstblik Wieckse Witte; Win whiskey- pakket Bols Benelux 5 Vuursteen over ondernemen met lef 6 Familie-excursies Den Bosch en Zoeterwoude; Heineken sponsort wereldkampioenschappen tafeltennis 7 Kerstactie rond Heineken bier; Amstel in 8 geschenkdoos Nieuwe vrachtwagen De Brouwketel; Buitenlandse bieren in PUM 9 Collega's in de prijzen bij RTL-4 10 Biljarters in actie 11 Achtergrond van een Amstel-promotie 12 Collega's in vakbladcampagne Heineken 14 El Aguila verkoopt brouwerij 15 Wat houdt het Plato-project in? 16 Afscheid van Buckler-renners Hoofdredactie: Hella Schoonveld Eindredactie: Peter Everts tel: (071-) 456034 Redactie: Marguerite de Ruijter- Feenstra Yvonne van Stek-Sanders tel: (071-) 457234/456288 Redactie-assistentie: Margritha Meijer Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude Redactiecommisie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) dr. J.A. Dop raw. mr. R.A. den Dubbelden drs. D.R. Hooft Graafland drs. F.B. Martens Correspondenten: H.K.M. Arens (Zoeterwoude) A. van der Graaf (Rotterdam) mw. M.B.f. van der Linden ('s-Hertogen bosch H. Meyer (Bunnik) G.W. Westerberg Amstel co-sponsor Prof ronde; Heineken hoofdsponsor 19 (Rijssen) World Cup of Golf; Eervolle vermelding voor Amstel Malt Met Pepsi de lucht in Kroniek 22 Personeelsfeesten Den Bosch, Amsterdam en Nuth 24 De hobby's van Arno Stap 26 Buckler in Italië; Heineken in Japans bloemencorso Afscheid 28 Een nieuw vaatje aangeslagen; René Froger 29 en Amstel in concert Ideeënbus; vervolg Kroniek 30 Amstel Karaoke Show Agenda; Groene fles voor 31 Puerto Rico; Win een werelds Heineken T-shirt Bij de voorpagina: De schilderijen-campagne van Heineken wordt zeer goed ontvangen. Op de cover van dit nummer de nieuwste in de reeks af beeldingen van Heinelcen- momenten. Ook de kerst kaart van dit jaar staat in het teken van deze cam pagne. Zie pagina 8 ''■J!

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 2