Gezamenlijk afscheid E.T. Melicio, J.A. Fino en M.A. van Zetten Afscheid G.J. Geurts Zoeterwoude Tijdens een gezellige receptie in ontvangst gebouw De Hooiberg werd 26 oktober afscheid genomen van de heren E.T. Melicio, J.A. Fino en M.A. van Zetten. Alledrie waren medewerker van de afdeling Verpakken. De heer Ten Hoor sprak de drie en hun familieleden toe en dankte hen voor de vele jaren dat zij bij Heineken hebben gewerkt. Eugenio Melicio is sinds april 1966 in dienst van Heineken. Zijn eerste werkplek was Heineken Rotterdam, waar hij een functie bekleedde op de af deling Verpakken. In 1974 werd hij overgeplaatst naar Zoeter woude. Daar kwam hij terecht bij de afdeling Intern Transport. Zijn laatste functie hier was die van schoonmaker bij de afdeling Verpakken. José Fino heeft ook al een lang arbeidsverleden bij Heineken. Hij kwam in maart 1966 in dienst van de brouwerij in Rotterdam. Daar werkte hij bij de Bottelarij. Na zijn overplaat sing naar de nieuwe vestiging Zoeterwoude kwam José weder om bij de Bottelarij terecht tot het moment van zijn afscheid op 26 oktober. Marinus van Zetten kwam in april 1960 in dienst van Heine ken Rotterdam bij de afdeling Verpakken, ploeg 2 en heeft daardoor al heel wat dienst jaren achter de rug. Later werd hij in deze vestiging aanvoerder Emballage. Na een tijdelijke overstap naar Den Bosch, keerde Marinus in 1964 terug naar de vestiging Rotterdam. In 1974 werd hij overgeplaatst naar Zoeterwoude, opnieuw voor een baan binnen de Bottelarij. Als dank voor de vele jaren van prettige samenwerking werden de afscheidnemers en hun familieleden op een feestelijke lunch onthaald. Ook werden enkele geschenken uitgedeeld. Daarbij werden ook de part ners niet vergeten. De vrouwen kregen elk een feestelijk boeket voor de steun die zij de afge lopen jaren voor hun echt genoten zijn geweest. In de bar werd ter afsluiting nog een druk bezochte receptie gehouden, waarbij verschillende collega's van de gelegenheid gebruik maakten om afscheid te nemen. Ook hier waren het goede wen sen en woorden van dank die de boventoon voerden. Natuurlijk werden ook vele herinneringen opgehaald en anekdotes verteld. Van links naai rechts de heren Van Zetten, Fino en Melicio in De Hooiberg Westervoort Op 6 november werd in Westervoort afscheid genomen van de heer G.J. Geurts. Hij was vertegenwoor diger voor de drankenhandel Rijkerswoerd B.V. in Arnhem. Gerrit Geurts kwam 36'h jaar geleden in dienst van dranken handel Van Uhm in Duiven. Later stapte hij over naar Otten (in Duiven), die uiteindelijk met Van Uhm samenging. De nieuwe combinatie, tegen woordig onderdeel van dran kenhandel Rijkerswoerd B.V., werd overgenomen door Heine ken. Gerrit woont sinds jaren op het terrein van de voorma lige drankenhandel in Duiven. In het weiland rondom zijn huis houdt hij schapen (Suffolks), waar hij ook mee fokt. Spreker de heer Ijsveld zei ondermeer iets over deze grote hobby van Gerrit Geurts. De heer Wellner vertelde enkele anekdotes en noemde het ge zamenlijk 'dagje uit' naar een beautyfarm in Amsterdam. Als cadeau kreeg Gerrit Geurts ondermeer twee (levende) kippen en een haan, wijn en cadeaubonnen overhandigd.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 28