Amsterdam De medewerkers van de Am sterdamse vestigingen, Am sterdam/Utrecht en Noord- Holland vierden hun feest op 24 oktober in de Korpssociëteit van de Amsterdamse gemeen tepolitie. Het werd een echte party, waarbij de artiesten mid den tussen het publiek ston den. De personeelsvereniging kreeg 's ochtends vroeg een ziekmelding van Anita Meyer. In plaats van haar kwam de zan ger Gordon. Eerst trad Marco Borsato op. Hij betrok de toe hoorders met zoveel enthou siasme bij zijn optreden, dat de stemming er direct goed in zat. "Gebruik de dansvloer. Daar is hij voor", moedigde hij aan. Ve len lieten zich dat geen twee keer zeggen. De stemming bleef de hele avond goed. Ook tijdens optredens van een andere Soundmixshow- winnaar, forge (Pavarotti) Cast ro, de Amsterdammer Gordon, zangeres Nancy Boyd en bij het optreden van The Deep River Quartet. Tussendoor brachten de dames van de Katzband swingende nummers ten geho re. De circa zevenhonderd gas ten kregen bij het verlaten van de locatie een cd van Nancy Boyd of The Deep River Quar tet mee om de herinnering aan dit geslaagde feest levendig te houden. Nuth In Gemeenschapshuis Mariara- de in Hoensbroek was de sfeer op 6 november voornamelijk carnavalesk. In het begin van de avond verzorgde discjockey Ferdi de muziek. Velen van de circa vijfentachtig gasten kregen de smaak van het dansen al snel te pakken en het kwam dan ook spoedig tot een polonaise. Tijdens het optreden van de vijf Nachroave van Maastricht werden de mede werkers en hun partners zo mogelijk nog enthousiaster. Uitbundig deden allen mee tijdens het optreden van de 'Troöt in de Goöt', een vijftien man sterke band, die de carna valsstemming tot flinke hoogte deed stijgen. Aansluitend hier aan verzorgde Ferdi nog een afwisselend optreden, waarbij opnieuw vele polonaises wer den gedanst. Als aandenken aan dit geslaagde festijn kreeg iedereen zijn eigen foto opge stuurd, die bij de ingang van het Gemeenschapshuis van alle binnenkomers was gemaakt.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 25