Overleden In Memoriam L. Verbeek lie wil de directie, personeelszaken en de heer Kregel gaarne bedanken voor de verrassingen welke wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwe lijk mochten ontvangen. Door de ziekte van mijn echtgenote kon het echter geen feest worden. Niette min nogmaals dank. G.P. Tacq Hierbij wil ik mede namens mijn vrouw de directie van Heineken hartelijk bedanken voor de goed gevulde fruitmand, het dranken pakket en de envelop die wij ter ge legenheid van ons 50-jarig huwelijk uit handen van de heer Kregel mochten ontvangen. Daarvoor onze hartelijk dank. A.T.V. de Velde Mede namens mijn vrouw wil ik de directie graag hartelijk bedanken voor het drankenpakket en de mooie bloemen, die wij ter gelegen heid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. H. van Dieren Hattem Graag wil ik van deze gelegenheid gebuik maken om, óók namens mijn vrouw foke, iedereen heel har telijk te bedanken voor de goed ver zorgde en gezellige receptie ter gele genheid van mijn afscheid bij Heineken op 29 september 1992. De persoonlijke belangstelling, bloemen en cadeaus waren overwel digend! Speciale dank voor de sa menstelling van de fotoreportage en persoonlijke wensen van de meer dan tachtig collega's; het doet je goed te ervaren, dat je in de ruim 28 jaar Heineken-periode, veel colle ga's, respectievelijk vrienden gehad hebt. Nogmaals dank voor alles en ik wens u allen, zowel privé als za kelijk, het allerbeste toe! Met vriendelijke groet, Gerard Waardijk Hierdoor dank ik allen die mijn af scheidsreceptie tot een zeer gedenk waardige dag hebben gemaakt. Jul lie aanwezigheid en attenties waren hartverwarmend. In goede gezond heid hoop ik zo ook zelf nog bij veel recepties onder jullie te mogen zijn. Iedereen nogmaals veel goeds toe wensend, in dankbaarheid, Ton van der Kamp Gaarne bedanken wij iedereen die eraan heeft meegewerkt om onze 50-jarige huwelijksdag tot een on vergetelijke te maken. Dit geldt in het bijzonder voor mevrouw Sonja van Kooten, die op deze dag, stra lend als altijd, met bloemen en ca deaus acte de presence gaf. Frans Steeneken en echtgenote Onze welgemeende dank aan de di rectie van Heineken voor het dran kenpakket en het werkelijk schitte rende bloemstuk dat wij ontvingen ter gelegenheid van ons 40-jarig hu welijksjubileum. Zeer zeker ook aan mevrouw Van der Linden die niet alleen deze attentie verzorgde, maar ook met haar team met groot succes de middagen voor oud-mede werkers in 's-Hertogenbosch. Rie en Jan Maas Wat een grandioos feest heeft U van ons afscheid gemaakt. Het is een goede afspiegeling geworden van de jaren die wij als 'Heineken familie' hebben mee mogen maken. Altijd je werk mogen doen en steeds de steun en medewerking krijgen van allen is een groot voorrecht. Daarom is onze tijd bij Heineken een waar genoegen geweest waar voor wij U allen dankbaar zijn. Uw reacties in welke vorm dan ook en Uw aanwezigheid op ons af scheid hebben bij ons een meer dan kameraadschappelijk gevoel achter gelaten. Wij kijken met veel plezier terug op onze Heineken periode Nogmaals hartelijk dank. Els en Henk Kloek Langs deze weg wil ik, ook namens mijn kinderen, graag de directie van Heineken bedanken voor het mooie bloemstuk bij de crematie van mijn man. Het werd door ons zeer op prijs gesteld. G. de Groot-v.d. Werf Mijn afscheidsreceptie op 6 oktober was geweldig. Dank aan allen die hieraan hebben meegewerkt. Dank ook aan hen die in het buitenland aan mij hebben gedacht en hen die, doordat de receptie ongelukkiger wijs te laat begon, alsnog een kaart je naar mijn huisadres hebben ge stuurd. Met zo'n collegialiteit moet Heineken Technical Services le vensvatbaar zijn! Het was een dag om niet te vergeten. E.Mol Hierdoor wil ik mede namens mijn familie iedereen bedanken voor de getoonde belangstelling tijdens mijn afscheidsreceptie. Tevens onze dank voor de toespraak, collage, bloemen en cadeaus en wel in het bijzonder voor het treffende af scheidslied, gezongen door mijn col lega's en zo 'virtuoos' begeleid door Frans Krabbedam op de accordeon. Nogmaals hartelijk dank! Het ga jullie allen goed! Ton Bracke De heer L. Hoekstra (71) is overle den op 29 oktober. De heer Hoeks tra was werkzaam bij Bokma. Hij is in dienst getreden op 1 maart 1960. 1 Februari 1981 maakte hij gebruik van de Wachtgeldregeling. Op 27 oktober is de heer L.A. van Sermondt (76) overleden. Hij was werkzaam in Rotterdam. De heer Van Sermondt is in dienst getreden op 12 mei 1947. In 1975 werd hij in de HIR opgenomen. De heer H.C. Ochse (69) is overle den op 15 oktober. De heer Ochse was werkzaam bij Amstel. Hij is daar in dienst getreden op 30 november 1964. In 1977 werd hij opgenomen in de HIR-regeling. Op 31 oktober is de heer C.J. van Dam (81) overleden. Hij was werk zaam bij Amstel. De heer Van Dam is bij Amstel in dienst getreden op 8 juni 1953. Hij maakte 1 februari 1973 gebruik van de Wachtgeld regeling. Op 10 september overleed ten ge volge van een auto-ongeluk de heer Laurent Verbeek, oud-medewerker Verpakken Den Bosch. Laurent was pas 59 jaar en sinds febmari 1992 maakte hij gebruik van de vertrekregeling voor oudere medewerkers. Laurent was een graag geziene man op de Bossche vestiging. Iedereen kende hem,- hij was een zeer vrien delijk, innemende en bescheiden man. Altijd had hij belangstelling voor iedereen. Jarenlang verzorgde hij voor de niet-actieve Belgen de bijeenkomsten in zijn Prinsenhof in Weelde. Laurent was een fijne collega, een mens om van te houden. Wij wensen zijn echtgenote en zijn kinderen veel sterkte toe.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 23