Huwelijken Geboorten Geslaagd Buitenland Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Amsterdam Mw. H.G.G. Gruter (Marketing Strategy Policy) met dhr. Tj. Ploeger Den Bosch Dhr. W.G. Breedsveld (Technische Dienst) met mw. M. Versteeg Dhr. L.N.M.J. Geene (Verpakken) met mw. R. Jurkiewicz Mw. A.A.M. Hellings (Interne Dienst) met dhr. F. Geurtz Dhr. J.E.T. Peters (Intern Transport) met mw. C. Heckmann Dhr. K. Sivrikaya (Verpakken) met mw. N. Yilmaz Horecagebieden Dhr. F.J.A. van Hoesel (Regionale Staf HTD Noord-Oost Nederland) met mw. M. Erdtsieck Dhr. M.A.A. van Dorst (Dranken handel Grouw) met mw. H.G.M. Bierman Zoeterwoude Dhr S. de Jongh (Ploeg 4 Bedrijfs kantine) met mw. MJ. Sprong Dhr. C. Klop (Pl. Administratie) met mw. S.C. van der Velde Den Bosch Louis, z.v. L.C.P. van Elten (Verpakken) Nikki, d.v. M.H. Schel (Brouwen) Robin, z.v. M.T.FE van Korven (Intern Transport) Stefan, z.v. M.G.M. van Osch (Brouwen) Enzio, z.v. A.J. Eberg (Technische Dienst) Brandon, z.v. M.B. Saitch (Verpakken) Bunnik Fleur, d.v. H. Bakker (Horeca) Abdelmajid, z.v. M. Izmar (Intern Transport) Zoeterwoude Orlando, z.v. Dhr. E. Affourtit (In terne Accountants Dienst) Samantha, d.v. Dhr. W.A. Bakker (Plaatselijke Administratie) Den Bosch Voor het diploma Capillaire Gaschromatografie met Carlo Erba App.: P. van Kol en J.M. Fleuren (beiden Bedrijfs- technologische Dienst) Voor het diploma TIG-lassen (TA1): M.A.C. van den Broek, A.W. Eberg, L.A.G.M. Stabel, J.M. van Beurden, M.F. van Venrooij, J.A. van de Werf (allen Technische Dienst) Voor het diploma TIG-lassen (TD2): M.F. van Venrooij en J.A. van de Werf (beiden Technische Dienst) Voor het diploma LSBL-A: P.B.M. van der Linden, P.R.H. de Fretes, E. Verlouw, W.F. Brouwer, E. Teirl- inclt, L.H. Robben, G.J. v.d. Kam men, J.P. Langeweg, J.R.M. van Ham (allen Brouwen) Voor het diploma LSBL-B: W. Joor- en, F.Th.L.A. van de Broek, M.G.M. van Osch, H.A.C.M. Welts (allen Brouwen) Voor het diploma ISW-Middle Ma nagement: P.C. Rooijens (Brouwen) Voor het diploma Lasmethode- en lasserkwalificaties: H. Bohmer- mann (Technische Dienst) Voor het praktijkexamen Heftruck chauffeur: L.W.J. Sterrenburg (Intern Transport) Voor het diploma Brandwacht le klas: W. van Oss (Verpakken) Voor het diploma Hoofdbrandwacht: B. Bos en H.A.J. de Kort (Belading export), H. Jans sen (Verpakken) Voor het Certificaat Verkenner Ge vaarlijke Stoffen: G.A.P. van de Wijst (Verpakken), T. Verboort (On derhoud mechanisch Verpakken) Voor het diploma Onderbrandweer- meester: E. van Geffen (MFH) Voor de Brouwcursus B6: H. Kreté, H. Megens, K. Heuverling (allen brouwerij) Bunnik Voor het diploma AMBI: H. de Jong (Vrumona Informatisering/Automa tisering) Voor vakopleiding Informatie-Ana lyse: A.A.M. Postma (Informatisering/Automatisering) Voor AMBI: F.L.C. de Haart (Informatisering/Au tomatisering) Voor EXIN HS7: H.de Jong (Informatisering/Automatisering) Voor basismodule A-Opleiding LS-BL: J.L. Vrede (Verpakken) (vervolg geslaagden op pag. 30) Bahamas De heer E.A.J, van Grootel is per 30 oktober 1992 uitgezonden als Brewery Manager naar Common wealth Brewery Ltd. in Nassau, Bahamas. Singapore De heer C.W. Versteegh is per 1 november 1992 uitgezonden als Technological Controller naar Asia Pacific Breweries (S) Pte. Ltd. in Singapore. St. Lucia De heer R.L. Kooiman is 20 oktober 1992 teruggekeerd uit St. Lucia, waar hij was uitgezonden als Chief Engineer bij Windward Leeward Brewery Ltd. in Vieux Fort. Vietnam De heer G.N. Bouma is per 2 november 1992 uitgezonden als Training Manager naar Vietnam Brewery Ltd. in Ho Chi Minh City, Vietnam. Kongo De heer W. Brink is per 5 november 1992 uitgezonden als Directeur Fi nancier naar Brasserie de Brazzavil le S.A. in Brazzaville. (Na een dienstverband van drie of meer jaren) Dhr. G. Hilbrink (Drankenhandel Hoofddorp Magazijn) Hierbij bedanken wij de directie van Heineken voor het mooie bloem stuk en het drankenpakket dat wij ter gelegenheid van ons 40-jarig hu welijk mochten ontvangen. Verder ook dank aan de heer Kregel die al les prima heeft geregeld. L.f. v.d. Laan en echtgenote

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 22