4 Han de Goederen (46) volgde per 1 september Henk Kloek op als directeur Produktie Heineken Nederland. Hij is voor veel produktie-medewerkers geen onbekende. In zijn vorige functie als bedrijfsleider Zoeterwoude was hij regelmatig in de produktie-afdelingen vinden. Ondanks zijn drukke agenda wil hij dat blijven doen. "Vandaar dat ik ervoor zal zorgen regelmatig beide brouwerijen te bezoeken.Een kennismaking met de kersverse directeur. Han de Goederen "Vertrouwen en opent Han de Goederen zit het liefste op dezelfde gang met de mensen die dag in dag uit met de brouwerij bezig zijn, zoals in zijn vorige baan. Dat kan niet meer, omdat hij inmiddels de kamer van zijn voorganger in het kantoor gebouw van Zoeterwoude heeft ge kregen. In zijn nieuwe werkkamer is nog nauwelijks iets veranderd. Daar voor is hij te kort in functie en te veel onderweg. Wel staan er alvast enkele persoonlijke herinneringen aan zijn verblijf in West-Afrika, waar hij voor Heineken ondermeer in Lagos, Kumasi en Freetown werkte. Afwisselend Zijn loopbaan bij de brouwerij begon in 1973. Han de Goederen kwam toen als afgestudeerd ingenieur bij Heineken in Rotterdam terecht. Daar werkte hij eerst als technisch- trainee. In die tijd [Vh jaar) wisselde hij binnen Nederland regelmatig van functie. Na zijn buitenlandse periode volgden vier jaar als produktie-leider Den Bosch, IV2 jaar als Regional Technical Manager Westelijk Half rond in Amsterdam en 3'/2 jaar als Bedrijfsleider in Zoeterwoude. Han de Goederen: "Deze wisselingen heb ik altijd heel erg leuk gevonden. Een nieuwe uitdaging, een nieuwe om geving en andere mensen om mee te werken ervaar ik als heel plezierig." Zo ook zijn huidige functie. "Direc teur Produktie is een van de zwaar dere operationele banen. Mijn vorige baan was dat ook, alleen was ik daar vooral gericht op de brouwerij Zoeterwoude. Nu heb ik te maken met twee grote brouwerijen, Den Bosch en Zoeterwoude, die ik allebei als aparte bedrijven beschouw, met hun specifieke mogelijkheden en

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 4