Agenda Evenementenpost Heineken brouwerij in Holland Village De Amstel Karaoke Show is in november op de volgende data in deze horecabedrijven te beleven: 7 De Verzamelaar in Nieuwveen 13 Grand Floorence in Roosendaal 14 Sanny's Bar in Amsterdam 19 Anno 1890 in Amstelveen 20 Café Leuve in Aalten 27 De Speelwagen in Gorinchem 28 Tap Marin in Haarlem 29 Café Tramp in Alkmaar Vorige maand hebben we voor het laatst de Buckler-wiel- renagenda afgedrukt. De renners gaan vanaf 1 januari 1993 voor de nieuwe sponsor WordPerfect rijden. Daarvoor in de plaats vanaf deze maand 'Evenementenpost': Een nieuwe agenda van evenementen die door Heineken, Amstel of één van de andere merken van ons concern worden gesponsord. In de maand november zijn dat ondermeer de volgende eve nementen: 12-16/11 Jumping Amsterdam, RAI-gebouw Europa Hal in Amsterdam. Van 11.00-24.00 uur. 13-22/11 Indoor Concours Hippique, Markthallen in Meppel. 17/11 Industrieële kring, Pieterskerk in Leiden. Van 14.00 tot 18.30 uur. 20, 21 en 22/1 BCL treffen, sporthal in Maashees. Van 11.00 tot 03.00 uur. 31 Bij de achterpagina: F.C. Heineken Den Bosch bestaat 35 jaar. Op deze foto uit plusminus 1963 staand van links naar rechts: J. de Mink, W. Spierings, M. Beekmans, A. de Jager, M. Parijs, H. Timmers, A. v.d. Heydcn, W. v.d. Heyden, W. Wisse en H. Kappen. Gehurkt van links naar rechts: C. v. Vught, R. v. Gestel, T. Bouwman, H. v.d. Velden, M. Valentijn en J. Elands. Nagasaki Replica's van een deel van de voormalige Heine ken brouwerij in Amsterdam en het vijf sterren hotel L'Euro- pe van Heineken staan sinds kort te pronken in 'Holland Vil lage' in Japan. Dit dorp, dat vlakbij Nagasaki wordt ge bouwd en al voor een groot deel gereed is, toont een aantal ko pieën van belangrijke of zeer bekende Nederlandse gebou wen. Het dorp moet miljoenen, met name Japanse, bezoekers een indruk geven van ons land. De Heineken brouwerij heet in het Nederlandse dorp 'Golden Hops', naar het gelijknamige bier dat bezoekers hier kunnen drinken. De Japanse brouwer Kirin is de leverancier ervan, evenals van andere biermerken in het dorp. Heineken is het enige buitenlandse merk dat in Holland Village wordt ver kocht. Ons bier wordt door Kir in in licentie op de Japanse markt gebracht. Een deel van de Heineken brouwerij in Amsterdam stond model voor de brouwerij Golden Hops in het Nagasaki Holland Village

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 31