Ook in een Heineken- huwelijksbootje? 1550 gulden voor R.A. Huisman Beloning Aanmoediging Bunnik P.C.M. de Jong (Storingsdienst) 75,00 E.E.D. Bosaila (Mech. Werkplaats) 75,00 D. Turksema (Verpakken) 75,00 R.L. Bacas (Verpakken) 75,00 A. Pitlo (Verpakken) 150,00 A. Kaouass (Verpakken) 150,00 Horecagebieden J.H. Bloem (HTD Hoofddorp) 100,00 Zoeterwoude Voor reiniging van tanks en leidingen van de Bottelarij en het Dienstgebouw zijn loogtanks aanwezig. Deze tanks staan uit voor zorg in bakken. Bij looglekkage wor den de tankleidingen, pompen, klep pen en andere apparaten die ook in die bakken staan, aangetast. "Toen ik dat zag, schoot me ineens te binnen dat het vreemd was dat er geen waar schuwingssysteem opzat." Navraag bij collega's leerde dat niemand wist waarom er geen melder opzat. Een idee hiervoor was dan ook al snel in gediend door Ron Huisman, die als storingsmonteur werkt aan het on derhoud van produktie-installaties. De bakken zullen worden voorzien van een niveau-melder, een soort 'voeler'. Indien er een lekkage van de loogtank is, krijgt de centrale wacht daarvan een melding binnen. Ron Huisman kreeg 1550 gulden voor zijn idee, dat zonder al te veel kosten te verwezenlijken is. Vele collega's brengen niet al leen in werktijd hun tijd met el kaar door, maar ook privé. Wie enkele jaargangen van Vers van 't Vat doorbladert, ziet op de Kroniekpagina's menigmaal vermeld staan dat een Heine- lten medewerkster met een Eleineken-medewerker in het huwelijk is getreden. Soms zijn ze van dezelfde vestiging, of van dezelfde afdeling zelfs, soms van een geheel andere werkmaatschappij. In Vers van 't Vat willen wij een artikel schrijven over Heineken-huwe- lijken. Eloe is het om met een collega getrouwd te zijn? Is het leuk om dezelfde mensen te kennen? Of is het vervelend thuis óók steeds verhalen over het werk te horen? We zijn be nieuwd. Daarom zoeken wij contact met collega's die zo'n Heineken (of Vrumona- of Brand- ofhuwelijk hebben en daarover iets willen vertellen in Vers van 't Vat. U kunt uw reactie tot 15 no vember sturen aan Redactie Vers van 't Vat, kamer 2.343 in Zoeterwoude, of bellen op nummer 071-456288.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 30