Afscheid H.C. Olthoff 25 jaar W. Schildhuis Afscheid G.P.M. Waardijk Afscheid N.de Hek Alkmaar Op 30 september nam de heer H.C. Olthoff van het verkoopkantoor Noord- Holland afscheid in ontvangst ruimte 'De Mouthoek'. Het be tekende tegelijk het einde van een dienstverband van bijna dertig jaar. Zijn laatste functie in Alkmaar was die van be heerder Gedistilleerd en Wijn magazijn. In aanwezigheid van echtgenote en kinderen werd Chris eerst toegesproken door de heer Nijboer. Terugkerende elementen in deze toespraak waren de bekende sigaar, loya liteit jegens collega's en onder neming en punctueel gedrag. Kortom: een beheerder Gedis tilleerd en Wijn waar blind op gevaren kon worden. De heer De Ridder benadrukte vervol gens de klantgerichte instelling van Chris Olthoff, zowel in- als extern. Verder richtte hij een woord van dank aan mevrouw Olthoff voor haar immer be gripvolle instelling. Daarna volgde nog een gezellig, infor meel samenzijn. Den Bosch De heer W. Schildhuis vierde 18 september zijn zilveren dienstjubileum in Den Bosch. Het was die dag pre cies 25 jaar geleden dat betrok kene als bottelarij-medewerker in dienst kwam bij de Bossche brouwerij. Via de afdeling In tern Transport werd hij in 1982 kelderbierchauffeur, de baan die hij nog steeds met veel ple zier uitoefent. De jubilaris werd tijdens de receptie toege sproken door de heer Visseren, die enkele voorvallen uit deze lcelderbierperiode vertelde. Hij sprak vooral zijn waardering uit voor de inzet en betrouw baarheid van de jubilaris: op Wim kun je altijd rekenen. Wim Schildhuis kreeg vervol gens namens de collega's een boormachine overhandigd. Hierna volgde een gezellige re ceptie, waarbij iedereen het echtpaar Schildhuis de hand kon schudden. Zoeterwoude Hobby's, werk en andere zaken passeerden 29 september de revue tijdens de afscheidsreceptie van de heer G.P.M. Waardijk. Het echtpaar Waardijk, dochter Yvonne en haar vriend en de vele andere genodigden konden hier horen hoe Gerard ruim 28 jaar bezig is geweest met grondstoffen. Ger- ards laatste functie was dan ook medewerker Inkoop Grond- en Hulpstoffen Corporate Purcha sing. Enige spreker de heer Bij- leveld noemde ook uitvoerig Gerards hobby's, met name zijn verzamelwoede: postze gels, proefbiertjes, adressen, kerstkaarten, gekke flessen, af gekeurd reclame-materiaal. Tot slot kwam Gerards 'ulti mate weapon' aan bod: de con tractkaartenbak. Dit laatste werd hem in aangepaste vorm cadeau gedaan. In de bak zaten nu contractlcaarten met foto's en persoonlijke noten. Rotterdam In gezelschap van zijn echtgenote nam de heer N. de Hek, magazijnchef Duty Free Havenstad 5 oktober af scheid van Heineken. Hij deed dat in de Raadskelder van de voormalige Rotterdamse brou werij, waar hij 35 jaar geleden zijn loopbaan begon. De kelder was goed gevuld met collega's uit Rotterdam, Den Bosch en Zoeterwoude, medewerkers van transportbedrijven en vertegen woordigers. De heren Van den Biggelaar en Bauer spraken Ni co toe. Zij noemden ondermeer de betrokkenheid bij het werk en de serieuze aanpak waarmee Nico zijn functie verrichtte. Als laatste sprak de heer Winters. Hij noemde de kwaliteiten van de sportman Nico, die door het vele sporten vaak diverse ledematen brak. Namens zijn afdeling overhandigde hij Nico vervolgens de 'Duty Free body protector'.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 29