Met Amstel naar René Froger 35 jaar Jumping Zoeterwoude Volgende maand sluit René Froger zijn landelijke theatertournee af met een aantal spectaculaire concerten in het Rotterdamse Sportpaleis Ahoy'. Hij doet dat samen met een aantal speciale gasten. Amstel is één van de sponsors van de concerten. De gastvrouw van deze specia le avondvullende programma's is RTL-4 presentatrice Caroline Tensen. De concertdata zijn 11,12 en 14 november. Ze zijn inmiddels uitverkocht, maar product-ma nager Amstel Sjoerd Zwanen burg stelt speciaal voor onze lezers twintig kaarten beschik baar (voor tien medewerkers met elk één introducé) voor het concert op 14 november. "Het gaat hierbij om zeer speciale tickets. Daarvoor krijgt u gere serveerde en bewaakte parkeer plaatsen, goede plaatsen in Ahoy, een show van interna tionale klasse en een 'After Show Party' met li\e-muziek in gezelschap van René Froger en andere bekende Nederlan ders. Kortom een te gekke avond", vertelt Sjoerd Zwanen burg. Vragen Wie hiervoor in aanmerking wilt komen, moet de volgende vragen goed beantwoorden: 1) Waar is de zangcarrière van René Froger begonnen 2) Hoeveel concerten geeft René Froger volgende maand in Ahoy'l Zet de goede antwoorden op een (brief)kaart en vermeld daardp. verder uw naam, huis adres, toestelnummer, de ves tiging waar u werkt en uw persoonsnummer. Stuur deze kaart voor 9 november 1992 in naar Redactie Vers van 't Vat, postbus 530, 2380 BD in Zoe terwoude of via de interne post verzending naar kamer 2.339 onder vermelding van Actie Froger. Als troostprijs worden nog tien cd's onder de goede in zenders verloot. Over de actie kan niet worden gecorrespon deerd. De winnaars krijgen automatisch bericht. Zo staan ook dit jaar twee we reldbekerwedstrijden op het programma, waarin vele Ne derlandse Olympische kam pioenen en buitenlandse top- ruiters aan de start verschijnen. Een sportief hoogtepunt is het Heinelten Internationaal Jacht- springconcours dat vrijdag 13 november gereden wordt. Sinterklaas Met een geheel vernieuwde op- Het showprogramma bestaat uit optredens van zowel het ro deo en track-riding team The Future Guys als van IJsbrand Chardon en de Rijkspolitie. De kaartverkoop gaat 3 no vember van start aan de kassa van de RAI, ingang 8, Europa plein Amsterdam. Daar kunt u van maandag tot en met zater dag terecht van 10.00 tot 15.00 uur. De Nederlandse Spring Equipe en gouden medaille-winnaars tijdens de Olympische Spelen, doen ook aan Jumping Amsterdam Dit jaar viert Jumping Amsterdam haar 35-jarig bestaan. Sinds 1957 heeft dit internationale con cours zich ontwikkeld tot een paardesportevenement van we reldklasse. Jumping Amster dam wordt dit jaar van 12 tot en met 15 november gehouden in de Europa Hal van de RAI in Amsterdam. Het biedt jong en oud opnieuw vier dagen spring en dressuur wedstrijden op hoog niveau, muziek en specta culaire shows. zet en inrichting is het stro dorp, dat door de Reclame Ser vice Dienst van Heineken wordt ingericht, meer dan ooit het sociale trefpunt. Voor het eerst kan het publiek ook de ac tiviteiten op het inspringter- rein bezichtigen. Tijdens het traditionele zaterdagmiddag programma voor de kinderen, komt Sinterklaas direct na de officiële intocht in ons land naar Jumping Amsterdam om het 35-jarig jubileum luister bij te zetten.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 27