Overleden In Memoriam M.C. Franken In Memoriam S. Rouwhorst Gaarne bedanken wij de directie van Heineken voor het prachtige bloemstuk dat wij, via mevrouw Van der Linden, ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijk hebben ont vangen. M. Kivit en echtgenote Langs deze weg wil ik mede na mens mijn vrouw en zoon iedereen bedanken voor de felicitaties, be langstelling, bloemen en cadeaus op mijn afscheidsreceptie. Vooral dank aan de directie en het ontvangstco mité, de chefs, mijn collega's en vooral ook oud-collega's. Ik kijk na 22 dienstjaren temg op een gezellige tijd. Nogmaals allen hartelijk dank. L.I. Schellekens-Paidoel Ondanks dat ik er tegen op heb ge zien na 41 jaar afscheid te moeten nemen van Heineken, is het een on vergetelijke dag geworden. Mede na mens mijn vrouw, dank ik de Raad van Bestuur, Directie, Personeelsza ken, collega's, vooral ook de Stal- medewerkers, oud-collega's, vrien den en vriendinnen alsook bekenden voor de cadeaus, geluk wensen, bloemen en attenties die wij mochten ontvangen. Het was een prachtig afscheid. fan en Tonny van Rossum Naar aanleiding van de belangstel ling die wij tijdens de jubileumre ceptie hebben gekregen, willen wij iedereen van harte bedanken. De wijze waarop er door de aanwezigen een bijdrage is geleverd om dit tot een onvergetelijke en zeer gezellige middag te maken zal lang bij ons in herinnering blijven. Nogmaals allemaal bedankt. Fie, Martin en Peter van Dongen Mede namens mijn vrouw wil ik de directie hartelijk dankzeggen voor het prachtige bloemstuk in verband met het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd. f. Scheenloop Langs deze weg wil ik graag de Di rectie van Heineken bedanken, ook namens mijn kinderen, voor het mooie bloemstuk bij de crematie van mijn man. Het werd door ons zeer op prijs gesteld. Mevr. G.de Groot-V.d. Werf De receptie voor mijn 25-jarig jubi leum was een receptie zoals een re ceptie bedoeld is. Ilc heb er daarom erg van genoten en denk er met veel plezier aan temg. Het was enig om dat mee te maken. Iedereen harte lijk bedankt voor de belangstelling en de mooie cadeaus. Aleid Wiechmann Aan mijn afscheidsreceptie heb ilc een heel plezierige herinnering be houden en wil daarom iedereen be danken die daartoe heeft bijgedra gen in welke vorm dan ook. Piet Vonk Mede namens mijn vrouw wil ilc de Directie graag hartelijk bedanken voor het dranlcenpakket en de mooie bloemen, die wij ter gelegen heid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. H. van Dieren Hattem Op 21 augustus is de heer C. ten Hengel (81) overleden. De heer Ten Hengel is in dienst getreden op 21 mei 1962 en is per 1 juli 1976 met pensioen gegaan. Tot onze grote ontsteltenis, ontvin gen wij zaterdag 26 september het droevige bericht van het geheel on verwachts overlijden van Rinus Franken. Hij werd slechts 53 jaar. Rinus was werkzaam bij de Horeca Tap Service en een persoonlijkheid in zijn wijk. Rinus was ook een ech te horecaman, zowel uiterlijk als in nerlijk. Zijn grote hobby was het vertolken van het Nederlandse lied in cafés en zalen. Aangezien hij dit al een paar jaar deed, kreeg hij hier mee steeds meer succes en werd de aanpak steeds professioneler. Het werd zijn lust en zijn leven. Tijdens zijn laatste optreden werd hij getrof fen door een hartaanval, die hem fa taal werd. Door zijn positieve lcijlc op het le ven en zijn altijd vrolijke humor straalde hij iets uit wat wij altijd zullen blijven missen. Onze gedach ten gaan uit naar zijn vrouw, kinde ren en zijn kleinkinderen. Wij ho pen dat zij de kracht en de wijsheid mogen vinden om dit grote verlies te kunnen verwerken. De heer W. de Roode (67) is op 1 au gustus overleden. Hij trad in dienst op 15 oktober 1962 en was sinds 1 juni 1990 met pensioen. Op 14 augustus is de heer L.P. Mel- chers (71) overleden. Hij is in dienst getreden op 19 mei 1958 en met pensioen gegaan op 1 augustus 1986. De heer J.M. v.d. Zalm (72)is op 22 september overleden. Hij trad in dienst op 11 juni 1956 en is met pensioen gegaan op 1 augustus 1985. Op 26 september is de heer W. Slootmaker (95) overleden. Hij trad in dienst op 30 november 1920 en was gepensioneerd sinds 1 februari 1962. De heer J. Vellinga (81) is op 1 okto ber overleden. Hij trad in dienst op 12 oktober 1964 en ging met pensioen op 1 juni 1976. Op 5 oktober is overleden de heer P.J. Geerts (67).Hij trad in dienst op 5 maart 1956 en is per 1 augustus 1990 met pensioen gegaan. Tot onze grote ontsteltenis ontvin gen wij het bericht van het plotse linge overlijden op 8 oktober 1992 van onze collega Servaas Rouw horst. Onze verslagenheid is groot. Servaas is 55 jaar geworden. Drie weken voor het overlijden van Servaas hebben wij met hem en zijn familie gerouwd over het verlies van zijn echtgenote Liesbeth. Ogen schijnlijk leek Servaas het rouwpro ces goed te kunnen verwerken. Hij had zijn werkzaamheden op de fa brikantenadministratie in Arnhem hervat. Servaas laat een lege plaats bij ons achter. Wij zullen zijn spontaniteit, zijn gevoel voor humor en betrok kenheid bij onze Heinelcen-gemeen- schap erg missen. Dat hij, samen met zijn Liesbeth, moge rusten in vrede.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 23