Huwelijken Geboorten Buitenland Onze dienst verlieten Dankbetuigingen 22 Bunnik M.R. Marlin (Verpakken) met mw. J. Nordlcamp Zoeterwoude S. Guyt (Opslag en Intern Trans port) met mw. T. Kromhout H. v.d. Velde (HTS) met mw. S.M. Christon mw. Y.W.J. Hoogduin (Kantine/ Pantries) met J. Marijt A. den Heijer (DIM) met mw. M. Stam Bunnik Chiron J., z.v. B.T. Kodrat (Elektrotechn. Dienst) Daphne C.; d.v. Tj.D.J. Huitema (Storingsdienst) Erkan, z.v. O. Mutlu (Intern Transport) Simon, z.v. A.W. van Gooswilligen (Administratie) Den Bosch Anna D.; d.v. L.J.A.F. Hopstaken (Personeelsdienst) Horecagebieden Kasper, z.v. M.M. Kruijt (Rotterdam/Zeeland) Thierry, z.v. J.C.H. Nijpels (Brouwerij De Ridder) Zoeterwoude Wafae, d.v. M.B. Abdeluahidi (Verpakken) Viraja S., d.v. J.A. van Duuren (Centr. Magazijn) Melanie, d.v. R. Schijf (Verpakken) Liza, d.v. P. Zwaan (Verpakken) Rianne, d.v. J.M. Aalbers (Instr. Product Characterisation) Floris, z.v. C. van Tilburg (Personeelsinformatie en Adminis tratie HNB) Lise, d.v. M.L. v.d. Plas (Project Ma nagement HTS) Anna K., d.v. mw. A.P. v.d. Linden (Marketing) Julia K., d.v. J.P. Bouws (Geneeskundige Dienst) Curasao De heer P. van Dongen is terugge keerd uit Curacao, waar hij werk zaam was als Area Export Manager Caribean bij Heineken Trading N.V. in Willemstad. Hij is opgevolgd door de heer I. Schuringa. Argentinië De heer A. Filé is met ingang van 7 oktober voor een korte periode gede tacheerd als HTS Engineer bij Cer- veceria y Malteria Quilmes S.A., Zarate. Kameroen F.N. Snieders is temggekeerd uit Douala waar hij gedetacheerd was bij International Brasserie 'I.B.' S.A. in de functie van Directeur Techni que a.i. Papoea Nieuw Guinea De heer T.B. Heijbroek is na zijn de tachering in Ghana nu uitgezonden als Technical Manager naar S.P. Holding in Boroko, Papoea Nieuw Guinea. St. Lucia H.J.M. Duijnstee is temggekeerd uit St. Lucia waar hij was gedetacheerd als General Manager bij Windward Leeward Brewery Ltd. in Vieux Fort. De heer A. Nijhof is per 1 oktober uitgezonden als Chief Engineer naar Windward Leeward Brewery Ltd. Vietnam R.H. Siwalette is uitgezonden als Chief Engineer naar Vietnam Bre wery Ltd. in Ho Chi Minh City, Vietnam. (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Horecagebieden G. Hilbrink (Magazijn dranken handel Hoofddorp) Zoeterwoude Y. Othman (Kelders) mw. I.H.M. van Laboyrie-van Laar hoven (HTS) J.C.M. van Noort (Systemen HNB) T.A. Strijker (HTS) Het was tè gek...! Donderdag 25 juni 1992 zal voor altijd in ons geheugen geprent blijven. Ruim 600 mensen waren gekomen om ons feest luister bij te zetten. Collegae en relaties. Zij trokken in één lange en bonte stoet aan ons voorbij. Tijd voor een gesprek was er niet. Het bleef die dag bij handen geven en bedanken. En in dat bedanken zit 'm nu juist de kneep. Welke woorden je daar voor ook kiest, zij kunnen nooit dat gevoel van dankbaarheid overbren gen dat zich tijdens zo'n receptie in je binnenste ontwikkelt. 'Mensen maken Heineken' is de huidige slo gan binnen ons concern. Maar het omgekeerde daarvan is evenzéér waar: 'Heineken maakt ook mensen'. Tijdens de receptie waren er vele sprekers en spreeksters. Die werden plotseling acteurs, die hun rollen voortreffelijk speelden. De rollen spelen zullen nog lang een aparte rol in ons verdere leven spelen. Re gie, spelers en publiek: U was voor ons -en onze families- fantastisch!! Ina en Frans Feitsma fanny en fan Vleghert Mede namens mijn vrouw en zoons wil ik iedereen bedanken die heeft bijgedragen een de zeer geslaagde af scheidsreceptie. Met veel genoegen denk ik temg aan de jaren waarin ik met velen van u heb mogen samen werken. H. Krap Door de enorm grote belangstelling is het ons onmogelijk om ieder per soonlijk te bedanken. Daarom wil len wij het op deze manier doen. Lieve mensen, de drukte ging voor bij, de stilte kwam. In deze stilte herinneren wij ons uw bezoek, uw kaart, uw bloemen, uw zorg, uw brief en uw belangstelling na het overlijden van mijn lieve man en onze vader Jan Baars. Deze uitingen van uw liefde, vriendschap en mede leven hebben ons gesteund en doen beseffen dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor ieder die hem dier baar was, heel veel heeft betekend. Wij danken u daarvoor uit de grond van ons hart. Els Baars-Kamp en kinderen Langs deze weg willen wij de direc tie van Heineken bedanken voor het mooie bloem stuk, couvert met inhoud en het drankenpakket dat wij via me vrouw Van der Linden van P.Z. Den Bosch mochten ontvangen ter gele genheid van ons 50-jarig huwelijk. f. Bonte en echtgenote

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 22