wedstrijd agenda Voetbaltoernooi Export Karaoke Show Agenda September: 6 Wereldkampioenschap (Spanje) 6 Trois Villes Soeurs (België) 9-15 La Volta Cataluna (Spanje) 12 Trofeo Barracchi (Italië) 13 Grand Prix Eddy Merckx (België) 13 Grand Prix de Fourmis (Frankrijk) 16 Paris-Bruxelles (België) 19 Grand Prix Impanis (België) 19 Giro del Lazio (Italië) 20 Grand Prix de la Libération (Nederland) 23-27 Nissan Classic (Ierland) Rotterdam Exportdirecteur Frans van der Minne verzorgt zaterdag 12 september de aftrap van het eerste Heineken Ex port-voetbaltoernooi. Vijf ploe gen zullen deze dag de strijd te gen elkaar opnemen om de eerste plaats. De deelnemende teams zijn: 'Depot Vermeer', 'Administratie Zoeterwoude', 'Administratie Den Bosch' en twee 'gemengde export-teams Rotterdam/Amsterdam'. Het toernooi vindt tussen 10.00 en 15.30 uur plaats bij voetbalver eniging De Musschen op De Ol- degaarde in Rotterdam Zuid. Volgens de organisatie zijn supporters en andere voet balliefhebbers van Heineken uiteraard van harte welkom dit sportieve gebeuren bij te Bij de achterpagina: De Brouwzaal van de voormalige Rotterdamse brouwerij. Het is niet bekend wanneer deze foto is genomen. De Amstel Karaoke Show is in de maand september in de volgen de horecabedrijven te zien in: 5 Zaal Juliana in Posterholt 11 Café De Blyk in Nederhorst Den Berg 12 Café Boonstra in Peize 17 Café De Opstal in Zuidhoorn 18 Club Bluche in Nijmegen 23 Café Simple in De Kwakel 24 Anno 1890 in Amsterdam 25 Café Bommel in Zeist 26 Café The Typhoon in Gennep

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 31