Stuntvliegeren met Sisi Afscheid J.N. van Rossum Afscheid J.H.C. Wolkers Amsterdam Na een dienst verband van ruim 41 jaar nam de heer J.N. van Rossum 3 juli afscheid. In zijn functie van chauffeur en later chef Garage, heeft hij voor veel mensen het vervoer verzorgd. Op deze bij zondere dag zorgden anderen voor zijn vervoer. Hij werd op gehaald door de bierkoets, ge trokken door een prachtig op getuigd vierspan Shires. Dit was een verrassing waarbij Jan en Tonnie van Rossum de woorden tekort schoten. Op verzoek van Jan werd de recep tie informeel gehouden, waar door er ruim gelegenheid tot praten was. Met een enkel woord overhandigde de heer De Vries dan ooit namens de colle ga's het cadeau, een hogedruk spuit. Door de aanwezigheid van veel van zijn klanten maar zeker ook door de aanwezig heid van veel oud-medewer kers werd de receptie een ge zellig samenzijn. Alkmaar Bouwkundig advi seur Jan Wolkers nam 30 juli, na bijna dertig dienstjaren, af scheid van onze onderneming. Hij deed dat in de Mouthoek te Alkmaar. Tijdens de vooront vangst werd Jan Wolkers on dermeer toegesproken door zijn dochter. Zij had speciaal voor deze gelegenheid een gedicht gemaakt en overhandigde daar bij een ingelijste advertentie voor Jans opvolger. Tijdens de receptie zelf werd Jan Wolkers toegesproken door de heren Smith en De Ridder. Volgens beide sprekers vertrekt met Jan Wollters een kleurrijk, bijzon der en vakkundig collega. Als af scheidscadeau kreeg Jan een lcofferset, een enveloppe met in houd en zijn eigen sollicitatie brief ingelijst. Hierna volgde nog een gezellige receptie, waar bij iedereen Jan Wolkers en zijn familie de hand kon schudden. Bunnik De afgelopen weken heeft het Sisi Beach Team veel aandacht getrokken met een spectaculaire Stuntvlieger show op de Nederlandse stran den. Het team bestaat uit erva ren mensen. Want stunt vliegeren is geen kinderspel. "Een vlieger is een precisie-in- strument waarmee je hoge snelheden kunt ontwikkelen. Met de scherpe stuurlijnen en de vlieger zelf moet je voor zichtig zijn. Het is een sport waar veel vaardigheden bij ko men kijken. Mensen kunnen dus het best met een heel ge wone vlieger beginnen", aldus het Sisi Beach Team. De men sen met wat meer routine kun nen beginnen met de Stealths, de Revolutions en de Acro's. Met deze stuntvliegers, die snelheden kunnen bereiken tussen de 100 en 150 kilometer per uur, vertoonden de leden van het Sisi Beach Team hun kunsten aan het publiek.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 28