Overleden In Memoriam J. Fleuren In Memoriam A. Karakas In Memoriam G.C. Kouwenhoven In Memoriam J. Sprangers In Memoriam J.C.J. Baars Op 3 juli is de heer J.P. Kock (68) overleden. Hij is in dienst getreden op 3 oktober 1949. Op 1 november 1988 is hij met pensioen gegaan. Mevrouw H. Borst (68) is op 19 juli overleden. Zij is 10 oktober 1960 in dienst getreden. Op 1 mei 1989 is ze met pensioen gegaan. Op 10 juli is de heer H.J. van Dijk (74) overleden. Hij is in dienst getre den op 1 december 1965 en ging op 1 februari 1983 met pensioen. De heer W. Groenendijk (93) is 28 juli overleden. Hij trad 2 augustus 1924 in dienst. Op 1 januari 1974 is hij met pensioen gegaan. Op 19 juli is de heer C. Horselen- weg (73) overleden. Hij is in dienst getreden op 15 mei 1939 en ging 1 januari 1984 met pensioen. Op 9 augustus overleed na een kor te ziekte onverwacht de heer G.C. Kouwenhoven (58). De heer Kou wenhoven maakte sinds april 1979 gebruik van de Heineken Invalidi- teitsregeling (HIR). Gerard Kouwenhoven kwam in 1951 bij Heineken in dienst als cor- veeër van de Mouterij in Rotter dam. Na diverse functies op ver schillende afdelingen werd hij in 1974 overgeplaatst naar Zoeterwou- de, waar hij werkte bij de afdeling Grondstoffenopslag. Op 15 januari 1976 vierde hij hier zijn 25-jarig dienstjubileum. Toen werkte hij in middels bij de Interne Dienst; waar hij bekend stond als een echte lief hebber van sigaren en een fijne col lega. Onze gedachten gaan uit naar zijn familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. TV Op 24 juni overleed de heer J. Fleu ren in de leeftijd van 60 jaar. Jan trad 19 mei 1958 in dienst van de Bossche vestiging. Hij was werk zaam als Filteroperator in de afde ling Brouwen. Wij herinneren ons Jan als een op recht man, die van zijn hart geen moordkuil maakte en altijd recht voor zijn raap was. Het werk kwam voor Jan op de eerste plaats en hij was altijd erg nauwgezet. Voor zijn collega's stond hij altijd klaar. Hij hield van een geintje en kon enthousiast vertellen over zijn hobby's: vissen en het houden van duiven. Jan was een man met ka rakter! Wij wensen zijn vrouw Gonnie en de familie Fleuren veel sterkte toe. Op 20 juli overleed de heer J. Spran gers in de leeftijd van 58 jaar. Jan trad op 16 maart 1964 in dienst van onze onderneming. Hij was werk zaam als bedieningsman op de afde ling Verpakken in Den Bosch. In december 1987 werd Jan ziek. Om die reden ging hij per 1 januari 1990 de Invaliditeitsregeling in. Jan was altijd een gewaardeerd collega. Hij was altijd in een opperbeste stemming en toonde veel belang stelling voor zijn collega's. Moge hij msten in vrede. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Ons bereikte het droeve bericht dat de heer A. Karakas op 27 juli na een operatieve ingreep is overleden. Hij mocht slechts 49 jaar worden. De heer Karakas was werkzaam in Zoe- terwoude. Hij kwam in mei 1979 in dienst als medewerker Bottelarij. Zijn colle ga's waardeerden in hem vooral zijn mstige en terughoudende karakter. De heer Karakas had al jaren proble men met zijn gezondheid. De gevol gen van een operatieve ingreep zijn te zwaar gebleken. Wij wensen zijn echtgenote en kin deren veel sterkte toe om zonder hem verder te gaan. De begrafenis heeft in zijn geboorte plaats in Turkije plaatsgevonden. Zaterdag 15 augustus bereikte ons het droeve bericht dat op de avond ervoor J.C.J. Baars was overleden. Hij werd slechts 51 jaar. Sinds 1 januari 1983 was Jan in dienst van onze onderneming. Zijn laatste functie was HTD-monteur bij het Regionaal Service Centmm West- en Midden Nederland in Hoofddorp. Jan was een geboren en getogen Noord-Hollander. Integer, nuchter en vooral prettig in de om gang. Zijn vakmanschap en klantge richte instelling stonden borg voor een prima band met zijn relaties. Een kei van een collega is ons ont nomen. Wij wensen de familie Baars alle sterkte toe bij het verwerken van dit verdriet.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 23