Heineken Night of the Proms met foe Cocker Zoeterwoude Joe Cocker zal als 'special guest' optreden tij dens de tweede Heineken Night of the Proms. Naar ver wachting komen 20.000 lief hebbers van pop en klassiek op vrijdag 16 en zaterdag 17 okto ber naar Ahoy' in Rotterdam. Joe Cocker zal 'With a little help from my friends' en enke le andere succesnummers ten gehore brengen. Naast de Britse ster zijn ook Jennifer Wames en Christo pher Cross gecontracteerd. Jennifer Wames werd wereld beroemd door 'The time of my life', een duet met Bill Medley. Christopher Cross bereikte de top met hits als 'Sailing'. Hij zou vorig jaar al schitteren tijdens de eerste Heineken Night of the Proms, maar moest tot zijn spijt afzeggen wegens ziekte. Daarom komt hij dit jaar graag alsnog naar Rotterdam. De drie wereldvermaarde solisten wor den begeleidt door het Orkest van de XXste eeuw, 'II Nove- cento', gedirigeerd door Robert Groslot, ondersteund door de symfonische rockband van John 'Music' Miles. 200 kaarten te winnen U kunt ook proberen kaarten te winnen. Wij hebben voor hon derd lezers elk twee toegangs bewijzen voor de Heineken Night of the Proms beschik baar. Als u daarop een kans wilt ma ken, is het juiste antwoord op de volgende vraag een vereiste: Wat is -afgezien van zijn muzi kale kwaliteiten- het handels merk van Christopher Cross? Redactie Vers van 't Vat kamer 2.339 Z'Wou Postbus 530 2380 BD ZOETERWOUDE Vermeld tevens uw naam, adres en personeelsnummer èn welke datum u het beste uit komt, wanneer u tot de win naars behoort. Uw inzending moet binnen zijn op 1 oktober aanstaande. Winnaars krijgen automatisch bericht. Over de uitslag kan niet worden gecor respondeerd. Klassieke toppers II Novecento speelt de mooiste klassieke melodieën van Ri chard Strauss, Rossini, Dvorak, Liszt, Saint-Saens, De Falla, Sjostakovitsj, Rimski-Korsakof en Bernstein. Met het Proms- koor wordt werk uitgevoerd van Gounod, Verdi, Von Weber en Elgar. De jonge talentvolle solist Benny Wiame zet de trompet centraal. Hij speelt muziek van Purcell, Knegtel en Saint-Preux. Stuur uw oplossing op een kaartje naar: y Robert Groslot De belangstelling voor de Hei neken Night of the Proms is groot. Direct na de eerste editie in 1991 werden al kaarten be steld voor het volgende jaar. De kaartverkoop is inmiddels ge start via telefoonnummer 06- 8809, de kassa van Ahoy' en de VW-bespreekbureaus.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 21