Nieuw onderkomen De Brouwketel Meer Local Area Netwoks Heineken Wandeltocht groot succes 4 Rijsbergen De Brouwketel B.V., de dochteronderneming van Heineken, die zich bezig houdt met import en distribu tie van speciaal bieren, is op 29 juni officieel geopend. Directie leden van Heineken Nederland en leveranciers van De Brouw ketel woonden de opening van het bedrijf in Rijsbergen bij. Brouwketel-directeur Etienne Verlee heette allen welkom en schetste het ontstaan van De Brouwketel. Hij bedankte allen voor hun bijdragen daaraan. En met name drankenhandel De Baronie in Breda, die aanvanke lijk onderdak had geboden aan de Brouwketel. Bij de opening was vanzelfsprekend ook Mo deste van de Bogaert aanwezig, de directeur van brouwerij De Koninck. Zoals bekend is De Brouwketel de exclusieve im porteur in ons land van De Ko- ninck-bier, het meest populaire speciaalbier in Nederland. De heer Van de Bogaert kreeg van Verlee de verzekering dat De Brouwketel 'het bolleke' (het specifieke bierglas van De Ko ninck) zal blijven koesteren en het bier van Sint Jorisstad hoog zal blijven houden. Gerrit Stolk, directeur Commercie van Heineken Nederland B.V., legde in zijn toespraak de aan wezigen uit waarom Heineken vorig jaar de tijd rijp had gevon den een eigen dochteronderne ming op te richten voor de im port en distributie van De Koninck-diiecteui Van de Bogaert (links) toost met De Brouwketel-directeur Verlee speciaalbieren. Vervolgens ver richtte de heer Van de Bogaert de officiële opening door een Nederlandse en Belgische vlag weg te trekken van een grote plaat. Daarmee onthulde hij een brouwketel. Hierna kregen de circa honderd aanwezigen al le gelegenheid in het feestelijk aangeklede magazijn het glas te heffen op De Brouw- ketel. De volgende dag, 30 juni, had De Brouwketel al haar klanten (drankenhandels) uitgenodigd. Zij kregen een rondleiding door het bedrijf, waarna een buffet werd aangeboden in de E10- Hoeve te Brecht. Zoeterwoude Sinds kort hebben ook alle horecakanto- ren en de kantoren van de pro- duktieafdelingen in Zoeter woude een Local Area Network (LAN). Het gaat hier om plaatselijke computernetwerken waarop alle afdelingen van de be treffende vestiging zijn aange sloten. Een groot voordeel daar van is dat veel software programma's (zoals het tekst verwerkingsprogramma Word Perfect) gezamenlijk kunnen worden gebruikt. Een LAN maakt verregaande automatisering mogelijk. Het kan worden vergeleken met een telefoonnetwerk. Het is aan de gebruikers welke moge lijkheden worden benut. De lo kale computernetwerken zijn tevens aangesloten op het Wide Area Network (WAN) van Hei neken, waardoor vestigingen onderling via de pc met elkaar kunnen communiceren. Het gaat hier bijvoorbeeld om cc:Mail (zie het juni-nummer van Vers van 't Vat). Vanuit de horecagebieden kan op die ma nier verbinding worden gelegd met de 'Homerus-machine' in Zoeterwoude, een computer voor de centrale verwerking van gegevens uit de markt. De hele verkoop-organisatie is hierdoor steeds voorzien van de laatste gegevens. op de hoofden van de wande laars. Ondanks dat kwamen ze opgewekt en zingend terug van het parcours door de bossen van Den Bosch en omstreken. De Heineken Wandeltocht staat namelijk bekend als een van de mooiste en gezelligste tochten. Den Bosch Dit jaar werd voor de dertiende keer de Hei neken Wandeltocht gelopen. Op zaterdag 4 juli liepen ruim 1100 deelnemers de afstanden van dertig, veertig of vijftig ki lometer. Velen van hen deden dat ter voorbereiding op de Vierdaagse van Nijmegen. Het weer zag er 's ochtends goed uit: niet te warm en droog. Maar in de middag vielen helaas toch nog een paar flinke regenbuien Wandelaars bij het eerste rustpunt na de start De organisatie van deze dag was weer in handen van de Wandel Sport Vereniging van Heineken. De vereniging is af gelopen jaar gegroeid met tien leden tot 33. Twintig van hen schreven zich dit jaar in voor de Vierdaagse van Nijmegen.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 7