De Goederen opvolger Kloek Betere bedrijfsvoering MIT Zoeterwoude Ir. H. de Goe- werkte hij een paar jaar als ma- deren is per 1 september be- nager in een aantal van onze noemd tot directeur Produktie Afrikaanse brouwerijen. In van Heineken Nederland. Hij 1983 werd hij produktieleider volgt ir. H. Kloek op, die lid van onze brouwerij in Den wordt van de hoofddirectie van Bosch. Na vervolgens een jaar Campina Melkunie. De Goede- te hebben gewerkt als Regional ren is sinds december 1988 be- Technical Manager Westelijk drijfsleider van onze brouwerij Halfrond, werd hij in december in Zoeterwoude. 1988 benoemd tot bedrijfslei der in Zoeterwoude. Wie hem De nieuwe directeur begon in daar per 1 september opvolgt, 1973 bij Heineken als tech- was bij het ter perse gaan van nisch trainee. Aansluitend dit nummer nog niet bekend. Han de Goederen Den Bosch/Zoeterwoude Na veel studie en constmctief overleg is het zover. De partijen zijn het eens over hoe de be drijfsvoering van Magazijn In- tem Transport (MIT) in Den Bosch èn Zoeterwoude kan worden verbeterd. Na afron ding van de discussie kon de Centrale Ondernemingsraad (COR) eind juni een definitief advies geven. De COR is 20 december 1991 door het managementteam van Heineken Nederland gevraagd een advies uit te brengen over een reorganisatie van transport en opslag. Als uitgangspunt tij dens de daarop volgende be sprekingen stond vast, dat de klant zo goed mogelijk moet worden bediend. Daarnaast wordt een verhoging van de ef ficiency noodzakelijk geacht om te komen tot een betere be heersing van de kosten. Veranderingen Wat zijn nu de belangrijkste veranderingen? In Den Bosch zal op het voormalige Shell-ter- rein een exportloods worden ge bouwd. MIT kan met die extra ruimte flexibeler en efficiënter werken. In Zoeterwoude zal MIT gaan werken volgens een 3 pallet-systeem. Dat houdt in dat er heftrucks komen die drie pallets tegelijk kunnen ver plaatsen, hetgeen een bespa ring in tijd en geld oplevert. Deze en aanvullende efficien- cy-verhogende maatregelen, leiden tot een vermindering van het aantal arbeidsplaatsen bij MIT. De reorganisatie gaat, zoals gebruikelijk bij Heine ken, niet gepaard met gedwon gen ontslagen. Dat is vastge legd in het bijbehorende Sociaal Plan. Voor de periode 1990- 1994 hebben voldoende MIT- ers te kennen gegeven dat ze ge bruik willen maken van de 55 plusregeling. Op het voormalige Shell- terrein in Den Bosch komt een nieuwe exportloods

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 3