Gezamenlijk afscheid Den Bosch In het Heineken Ontspanningscentrum in Den Bosch vond het afscheid plaats van de vijfde groep collega's, die gebruik maken van de Oude- renregeling. Dit keer ging het om 16 medewerkers. Zij en hun partners werden persoonlijk ontvangen door produktielei- der Ronald Grasman, hoofd Personeelszaken Rudie van Ee- kert, en de hoofden van dienst, de chefs en wachtchefs van de betreffende afdelingen. Hoewel de hoofdlijnen van de ontvangst na vier keer natuur lijk bekend waren geraakt, was ook nu het enthousiasme over de voorontvangst groot onder de afscheidnemers. Ronald Grasman sprak de vertrekken de collega's toe op persoonlijke wijze en vergat daarbij de part ners niet. Om 15.00 uur was de grote zaal van het HOC gevuld met fami lieleden, collega's en oud-colle ga's. De receptie werd geopend door ceremoniemeester Pieter Verstegen (PZ), die de betref fende afdelingschefs de gele genheid gaf een kort woordje te spreken. Nadat de 16 uit volle borst een 'Lang zullen ze leven' was toegezongen, begon de re ceptie pas echt. Weinigen zul len zich hebben kunnen voor stellen dat zij zo een drukke receptie zouden krijgen. Hon derden handen werden geschud en vele welgemeende wensen voor de toekomst uitgesproken. F.T.J.M. Dumoulin, (MIT, 19 dienstjaren) J.G.A. Elands, (TD, 36 dienstjaren) H.A.A. Hendriks, (Verpakken, 24 dienstjaren) L. Meyvis, (Verpakken, 21 dienstjaren) J.M.A. Meissenbourg, (Verpakken, 20 dienstjaren) LI. Schellekens, (MIT, 22 dienstjaren) T.A. Sterrenburg, (Verpakken, 23 dienstjaren) F.H. van Straalen, (Verpakken, 24 dienstjaren) J.B. van Velzen, (Verpakken, 19 dienstjaren) C. Villegas Giralda, (Verpakken, 20 dienstjaren) J.H.A. Uitman, (Verpakken, 31 dienstjaren) W.C.A. Zwakenberg, (Brouwen, 30 dienstjaren) F. Bolado Perez, (Verpakken, 20 dienstjaren) J.P.M. Heykants, (Verpakken, 24 dienstjaren) M.A. van der Steen, R. v.d. Steen, (Interne Dienst, 33 dienstjaren) (Verpakken, 25 dienstjaren)

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 29