25 jaar J.P. van der Maden Afscheid G. Verbogt Afscheid P. Vonk Vietnam Op de eerste juni vierde J.P. van der Maden zijn 25-jarig jubileum. De heer Van der Maden werkt als Project Engineer Mechanical bij de Vietnam Brewery Ltd. De re ceptie werd gegeven in de Tiger Tavern van het kantoor van de Vietnamese brouwerij. Zijn di recte baas de heer A. Brandt be sprak in zijn speech de loop baan van de heer Van der Maden. Op de foto ziet u de ju bilaris trots met zijn speldje op de stropdas. Rotterdam In gezelschap van zijn vrouw en kinderen nam op 25 juni de heer G. Verbogt na 34 jaar afscheid van Heineken. Er waren diverse sprekers. De heer Van den Biggelaar noemde met name de directheid van de heer Verbogt. De heer Hen- drikx memoreerde de loopbaan van de heer Verbogt, die sinds 1972 chef van de Postkamer is op de Crooswijksesingel. Tot slot sprak de heer Winters. Hij roemde de inzet en serieuze aanpak van de heer Verbogt en zei hem te zullen missen. De heer Verbogt kreeg 'De Vette Lap-Award' uitgereikt. Na- Amsterdam Na 33 dienstja ren nam de heer P. Vonk af scheid van onze onderneming. Tijdens de receptie in de Proe- verij van het Heineken Ont vangstcentrum, werd de af scheidnemer toegesproken door de heer Van der Torren en mevrouw Brandt. Gezien het feit dat de heer Vonk in Am sterdam altijd werd gesigna leerd met een sigaar, kon het niet missen dat dit in de spee ches werd aangehaald. Door beide sprekers werd de heer Vonk een envelop met inhoud overhandigd. Na een slotwoord van de afscheidnemer zelf, volgde onder het genot van een hapje en een drankje nog een zeer gezellige bijeenkomst, waarbij iedereen de heer Vonk en zijn familie de hand kon schudden. bij waren zeer veel oud-colle ga's van de heer Verbogt, die in middels in Zoeterwoude wer ken, en gepensioneerden aan wezig. mens het gehele personeel kreeg hij een enveloppe met in houd. Na een dankwoord van de heer Verbogt werd de recep tie informeel voortgezet. Hier-

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 28