Winnaars acties Vers van 't Vat Gerrit Stolk (links) kwam Johan Gerhards persoonlijk A feliciteren met het winnen van de Barcelona-reis de Olympic Star zouden slapen. De Bucklervraag luidde: "Wel ke medaille won Stephan van den Berg in 1984 tijdens de Olympische Spelen in Los An gels op het onderdeel windsur fen?" Het juiste antwoord hier op is 'goud'. Behalve de hoofdprijs naar de Olympische Spelen in Barcelona, werden ook nog eens vijftig badhand doeken van Buckler onder de goede inzendingen verloot. De winnaars hebben deze inmid dels al op hun huisadres ont vangen. Wachtchef Verpakken Johan Gerhards uit Zoeterwoude heeft de hoofdprijs gewonnen in onze Vers van 't Vat-actie rond Buckler (VW 4/92). Hij gaat van 7 tot en met 10 au gustus met zijn echtgenote naar de Olympische Spelen in Barcelona. "Ik wist niet wat ik hoorde toen ze me vertelden dat ik gewon nen had", vertelt de overgeluk kige winnaar kort na de be kendmaking van de uitslag. "Ik moest het eerst even verwer ken, omdat ik nog nooit eerder een prijs heb gewonnen." Het winnende kaartje werd getrok ken door directeur Commercie Gerrit Stolk van Heineken Ne derland. Hij ging Johan Ger hards vervolgens persoonlijk fe liciteren op de afdeling Verpakken. Daar vertelde hij de winnaar dat zij het weekend in Barcelona gezamenlijk zouden doorbrengen. Stolk begeleidt namelijk de winnaars van de Barcelona-reis. Behalve het echtpaar Gerhard zal ook de winnaar van de landelijke Buck- ler-consumentenactie de reis naar de zomerspelen meema ken. Welke wedstrijden zij zou den gaan zien, stond op dat moment nog niet vast. In elk geval is zeker dat het gezel schap twee nachten op de boot Michael Jackson heb er al veel cd's van gespaard. Dus deze cd zou een kroon zijn op mijn verzameling." Dat schreef Michael Jackson-fan Je roen van de Wielen (13), zoon van een Heineken-collega uit Den Bosch op zijn inzending voor een speciale 'Dangerous' cd (zie VW 5/92). Hij werd daar mee één van de twee winnaars. Michael Jackson is populair onder onze lezers. Dat bleek uit de vele inzendingen op de Vers van 't Vat-actie "Ik zou deze cd graag willen winnen omdat ik een grote fan ben van Michael Jackson en ik De andere gelukkige was Yuri van der Sman uit Capelle a/d Ijs- sel. Hij schreef: "Ik wil graag de cd 'Dangerous' omdat ik Mi chael Jackson gewoon de beste zanger en danser van de wereld vind. Een betere reden is er niet!! Dus stuur me alstublieft de cd Dangerous van Michael Jackson!!!!" De redactie was het Mini-tv Jan Dahlhaus, groepsleider MIT in Zoeterwoude, won de Heineken mini-tv van de le zersactie in het nummer van Vers van 't Vat. "Mijn vrouw is een kei in het invullen van prijsvragen. Ze doet altijd mee aan de acties van Vers van 't Vat. Zij heeft dan ook uitge zocht dat de hoofdrolspeelster in de Heineken-televisiespot zich zes keer verkleedt", zei Jan eerlijk toen hij onlangs de prijs in ontvangst nam. De stelling 'wie niet waagt, die niet wint' blijkt ook te gelden voor de le zersacties van ons blad. On danks dat mevrouw Dahlhaus al jaren namens haar man mee doet, is dit pas de eerste keer dat ze in de prijzen vallen. De meeste Vers van 't Vat-ac- ties komen tot stand in nauwe samenwerking met de afdeling Marketing van Heineken Ne derland of die van Vrumona. Anneke van de Wijngaart (Marketing) overhandigt winnaar fan Dahlhaus de Heineken mini-tv met de eveneens 13-jarige Yuri eens en verblijdde ook hem met de unieke cd van popster Mi chael Jackson. was één van de gelukkige win naars van twee concertkaarten: "Mijn kinderen zijn naar het concert geweest omdat zij ook aan de prijsvraag mee hadden gedaan. Ze kwamen heel en thousiast thuis en vonden het een perfecte show." Een andere winnaar was Henry Wijnen, ad ministratief medewerker bij het Centraal Magazijn in Zoe terwoude. Henry bezoekt heel vaak concerten maar hij vond deze iets minder. "Van Micha el Jackson verwachtte ik een perfecte show en dat viel tegen. Er ging namelijk nog best veel mis. Maar ik ben de volgende dag toch nog een keer geweest en toen was het al een stuk be ter." Naast de twee cd's werden ook twintig concertkaarten (twee per persoon) en twintig 'gewo ne' Dangerous-cd's weggeven. Velen stuurden hiervoor een kaartje in. De vraag 'In welk jaar heeft Pepsi al eerder de Eu ropese toer van Michael Jack son gesponsord?' werd door de meeste inzenders goed beant woord. Het juiste antwoord luidde: 1988. Alle winnaars hebben hun prijs een week voor het concert toegestuurd gekre gen. Ad Angenent van Perso neelszaken in Zoeterwoude

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 27