Afscheid A.J. Kloppert Afscheid W. van Straalen Afscheid C.J. Melcherts Zoeterwoude De heer A.J. Kloppert nam 17 juni na een dienstverband van bijna 24 jaar afscheid van onze onderne ming. De laatste functie van Aad Kloppert was verkooplei der in het Horecagebied Am sterdam/Utrecht. Veel van zijn collega's, relaties en andere be kenden waren naar de receptie op de Molenzolder in Amster dam gekomen. Als eerste sprak de heer Hosang. Hij benadruk te de kennis en de humor van Aad Kloppert. De heer Tromer legde in zijn toespraakje het ac cent meer op de senioren-rol van Aad Kloppert en zijn per soonlijke eigenschappen. Ten slotte bracht collega Stekelen burg op ludieke wijze onder woorden hoe groot het gat is wat de heer Kloppert achter laat. Het inspirerende dank woord van Aad Kloppert zelf was tevens de start van een ge zellige receptie. Alkmaar Op 16 juni nam de heer Van Straalen na niet min der dan 44 dienstjaren afscheid. De laatste functie die hij be kleedde, was groothandelverte genwoordiger bij onze dran kenhandel in Alkmaar. Veel collega's en opvallend veel re laties waren naar de Mouthoek in Alkmaar gekomen. Een dui delijker bewijs dat de heer Van Straalen een zeer geziene am bassadeur van Heineken was, kon er niet zijn. Zowel in het betoog van de heer Verlaan als in dat van de heer De Ridder stond de belangstelling van de heer Van Straalen voor de mens centraal. Deze instelling èn zijn integriteit en inzet waren teke nend voor de heer Van Straalen. Om de oprechtheid van hun woorden kracht bij te zetten, boden de relaties de heer Van Straalen en zijn vrouw een 14- daagse buitenlandreis aan. van prognoses voor de bier markten in Europa. Zijn ken nis, onschatbare ervaring en vriendelijke persoonlijkheid zorgde ervoor dat hij goed heeft kunnen samenwerken met veel mensen. Zij kwamen hem dus allemaal bedanken voor zijn jarenlange bijdrage. Om te genieten van zijn welverdiende rust, kreeg hij tuinstoelen ca deau. Na het officiële gedeelte was er een gezellig samenzijn. De heer Melcherts luidde ten slotte zelf de bel voor de laatste ronde en kreeg deze bel mee als herinnering aan het afscheid. Amsterdam Op 11 juni nam de heer C J. Melcherts na ruim 25 dienstjaren afscheid. De heer Melcherts en zijn familie werden in de Proeverij ontvan gen door de heren Koster en Veldkamp en mevrouw de Leeuw. De heer Veldkamp schetste de loopbaan van de heer Melcherts: na een korte periode bij de Stichting Heine ken Pensioenfonds, begon de heer Melcherts met het maken

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 25