Overleden In Memoriam S. Franssen Langs deze weg wil ik namens mijn vrouw en kinderen de directie, P.R. en collega's bedanken. 8 mei is voor mij een onvergetelijk afscheidsfeest geworden. Jan van Kampen Langs deze weg willen wij Directie en medewerkers hartelijk bedanken voor de mooie cadeaus op ons 50 ja rig huwelijk op 5 juni 1992. Wij hebben dit zeer op prijs gesteld. Maaltje en Toon Lange Hierbij wil ik, mede namens mijn echtgenote, de Directie van Heine- ken bedanken voor het bloemstuk, drankenpakket en couvert met in houd ontvangen ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk. Tevens dank aan mevrouw S. van Kooten voor haar bemiddeling. P. Buck Hierbij wil ik de directie bedanken voor het mooie bloemstuk en de medewerkers van Heineken Zoeter- woude voor de vele hartelijke blij ken van medeleven na het overlij den van mijn man, P.B. Weeda. Dit heeft mij veel troost en steun gege ven. Hiervoor ben ik u zeer erkente lijk. Mevr. J.M.E. Weeda-Koks Mede namens mijn vrouw, wil ik de directie bedanken voor het dran kenpakket en het bloemstuk, ont vangen ter gelegenheid van ons 40 jarig huwelijk. Tevens dank aan de dhr. Kregel voor de goede zorgen. W.S. Wulffele Mede namens mijn echtgenote en kinderen, wil ik de Directie, Perso neelszaken, collega's en relaties be danken voor alle goede wensen, zo wel mondeling als schriftelijk, de cadeaus en bloemen, bij mijn af scheid op 15 april. Een speciaal woord van dank aan de selectie van Feijenoord voor hun inzet. Tevens wil ik een ieder bedanken voor de prettige samenwerking in de afgelo pen 35 jaren. J.H. Pouli Afscheidsreceptie Heineken, samen met je vrouw nog een keer in de schijnwerpers staan, na een tijd van toch vele goede jaren bij de "zaak". Het was voor ons een hele fijne dag waar we nog dikwijls aan temg zul len denken. Allen heel hartelijk be dankt die hier aan meegewerkt heb ben. Uw persoonlijke reacties, toespraken, cadeaus en bloemen, het waren prettige zaken. Zo ook het optreden van "De Koperen Keel tjes". Ik wens u allen privé en op het werk nog vele goede jaren. De heer en mevrouw Talmon In januari 1992 heb ik afscheid geno men van de brouwerij. Het was een geweldige dag, de 31ste januari, en ik wil iedereen ontzet tend hartelijk bedanken. A.C.J. Bouwmans Hierdoor wil ik alle collega's zeer hartelijk danken voor hun aanwezig heid en de vele cadeaus welke ik mocht ontvangen op mijn afscheid. De opkomst/belangstelling overtrof mijn verwachtingen ruimschoots. Ed van Duijn Gaame bedanken wij de directie van Heineken voor het prachtige bloem stuk met bijgevoegde cadeaus, die wij via Mevr. v.d. Linden van P.Z. Den Bosch mochten ontvangen t.g.v. ons 50 jarig huwelijk. Het heeft ons bijzonder goed gedaan te weten dat bij Heineken uit 't oog niet uit 't hart betekent. H. Tims en echtgenote Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik de directie bedanken voor de drankjes, de mooie fruitschaal en de royaal gevulde envelop die wij mochten ontvangen bij ons 50-jarig huwelijksfeest. Het was een fijne er varing, nadat je al jaren niet meer werkt, dat er nog steeds aan de men sen gedacht wordt. Vooral het per soonlijke contact met de heer Kregel is voor ons van grote waarde geweest en heeft die dag voor ons tot een on vergetelijke dag gemaakt. Fam. Servaas van Oort Ik wil, ook namens mijn vrouw, de directie bedanken voor de attentie bij ons 50 jaar getrouwd zijn. Wij werden prettig verrast toen de heer Kregel ons het cadeau aanbood. Na al 13 jaren tot de niet-actieven te be horen, mochten wij nu nog vele feli citaties van oud-collega's ontvan gen. Ook hiervoor onze dank. A.A. Niemeijer Gaame wil ik hiermede de directie van Heineken en mevrouw Van Kooten heel hartelijk danken voor het zo prachtige bloemstuk, als laat ste groet voor mijn geliefde man On- no van Maanen. Ook dank ik oud collega's voor hun aanwezig zijn bij zijn uitvaart op Zorgvlied. Het heeft ons gesterkt dit grote verlies te ver werken. Met lieve groeten, Mw. Fransje van Maanen-van der Meulen en zonen Onno jr. en Ruud Jan en Henny de Wit willen U op deze wijze hartelijk bedanken voor de prachtige fruitmand die wij van U mochten ontvangen ter gelegen heid van onze pensionering. Jan en Henny de Wit Op 9 juni is de heer M.J. v.d. Meu len (82) overleden. De heer v.d. Meulen trad op 14 no vember 1963 in dienst en ging op 1 april 1975 met pensioen. Op 21 juni is de heer W.P. Kreemers (71) overleden. De heer Kreemers is op 25 april 1955 in dienst getreden en op 1 augustus 1985 met pensioen gegaan. Op 1 juli is de heer H. Schilstra (80) overleden. De heer Schilstra is in dienst getreden op 4 februari 1946 en heeft gebruik gemaakt van de pensioenregeling met ingang van 1 oktober 1976. De heer H.L. van Hamond (74) is op 26 juni overleden. Hij is in dienst getreden op 25 november 1963 en met pensioen gegaan op 1 juli 1983. Den Bosch Op 12 mei 1992 heeft Sjef Franssen na een lange lijdens weg afscheid moeten nemen van het leven. Sjef was vanuit het Am- stelfiliaal te Heerlen werkzaam ge weest bij de Technische Dienst. Hij was altijd op zoek naar nieuwe tech nische ontwikkelingen om het bier tje perfect uit de tapinstallaties te kunnen krijgen. Ook de wijnen had den zijn volle aandacht en hiervoor reisde hij regelmatig naar de wijnge bieden. Wat Sjef deed, deed hij uit volle overtuiging, nooit te beroerd om de handen uit de mouwen te steken en Sjef stond altijd voor ie dereen klaar. Sjef was een man waar je mee kon lachen en huilen, hij had altijd wel een praatje of een grap. Sjef, we zullen je missen. Wij wensen zijn vrouw Jet en zijn kinderen veel sterkte toe.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 23