Huwelijken Geboorten Geslaagd Buitenland Dankbetuigingen Den Bosch J.A.M. Dekkers [Gistkelder) met mw. M. van Nimwegen H.J.M. Linschoten (Verpakken) met mw. J.F.J. Huiskes J.J. v.d. Sluijs (Bedrijfscontrole) met mw. H. Meines J.F.H.M. Stolzenbach (Brouwen) met mw. A. Klop Amsterdam mw. W.J. Klooster (Export) met M.É. Smit Zoeterwoude Jocelyn d.v. P.L. Molenkamp (Onderh. Prod. Installaties) Fallon L., d.v. J.W. Zweeris (Bewa king) Amsterdam Frank G., z.v. mw. C.T.J. Heems- kerk-Colijn (RvB) Den Bosch Nicole en Simone, ds.v. J.C. van Balkom Technische Dienst) Scarlett, d.v. J. Cuperus (Technische Dienst) Christian, z.v. B.H.J. Krielen (Ver pakken) Buitenland Julie Rita, d.v. P. Nitschmann (Brazilië) Dirk Christiaan, z.v. J. de Kempe- naer (Singapore) Zoeterwoude Voor het diploma Basis PR en Voor lichting. mw. P.G.D. van Dorst (P.R.) Voor het diploma NIMA-A: J.M. Huibers (Thuisverbruik) Voor het diploma Steno Nederlands: mw. M. Ibanez (Horeca) Voor het diploma Reklame-A: mw. M.M. Jansen (Emballage Inkoop), mw. A.P. v.d. Linden (Marketing) Voor het diploma Medisch Secreta resse: mw. C.E.M. Vlasveld (Medische Dienst) Voor het diploma EVO heftruck chauffeur: S.M. Fidon, A. Omari (beide M.I.T.) Voor het diploma Voortgezette Op leiding Verpakken: B. van Eunen (Verpakken M.I.T.) Voor het certificaat Notuleren van werkoverleg: M. Ashraf, F.J.F. van Doom, E. van Dorp, J.C. Haasnoot, M. Hoek, A. Hoppers, A.W.J. van de Hulst, R. v.d. Klaauw, J. Messemaker, P. Post- ma, R.J. Rosier, P. de Ruyter, P.A.M. v.d. Sman, B.W. Verwoerd (allen Verpakken) W.J. Grapendaal, J.P. Slegtenhorst (beiden Bewaking) P.J. van Putten (Verp. Kwaliteits Dienst) (Rectificatie) Voor het certificaat Technisch En gels nivo 3: F.E.M. Bisschop, P.J. de Bruin, E.W. Codrington, A.M. Valentijn, A. de Vos (allen Technische Dienst) C. van Helden, J. Koklcedee (beiden Brouwen) Voor de cursus Luchtbehandelings installaties: J.C. Polderdijk (Nieuwbouw) Voor het certificaat Effectief schrif telijk rapporteren: J.L.S.M. de Graaf (Nieuwbouw) Voor Vakbekwaamheid voor het cafébedrijf: H.J. Siegers (Centraal Magazijn) (vervolg op pag. 30) Burundi P.F. v.d. Schee is teruggekeerd van zijn detachering bij Brarudi S.A.R.L., Bujumbura. Griekenland Mevrouw L. van Alenburg is terug gekeerd van haar detachering bij Athenian Brewery S.A. Indonesië De heer F.G.R. Lefebvre is terugge keerd van zijn uitzending naar M.B.I. in Jakarta. Aansluitend is hij uitgezonden in de functie van Di recteur Général des Affaires Indus- trielles naar Francaise de Brasserie S.A., Rueil-Malmaison (Frankrijk) waar hij de heer P.A.H.C. Délizée opvolgt. Bahamas A.J.O. Bart-Williams is voor drie maanden gedetacheerd te Nassau in de functie van Relief Manager. België De heer B. Wesselink is definitief te ruggekeerd van zijn uitzending naar Mouterij Albert N.V., Ruisbroek- Puurs. Kameroen De heer F.J. Snieders is tijdelijk ge detacheerd als Directeur Technique bij International Brasserie "I.B.", Douala. Vietnam De heer A. van der Est is voor 6 maanden gedetacheerd bij Vietnam Brewery Ltd. in Ho Chi Min City als Project Engineer H.T.S. Zaïre De heer J.J.F. de Vos is definitief te ruggekeerd van zijn uitzending naar Bralima S.A.R.L., Bukava De heer D.J.M.M. Pirlot de Corbion, Coördinateur Médical, is definitief teruggekeerd van zijn uitzending naar Bralima S.A.R.L., Kinshasa en heeft onze dienst verlaten. Lieve mensen, 't Was me het feestje wel. Graag wil ik jullie allemaal nog eens heel har telijk bedanken voor het bedenken en organiseren van een voor mij on vergetelijke dag, voor de prachtige cadeaus en vooral alle "sterk over dreven" dingen die jullie mij via toe spraken en persoonlijke woorden hebben toegevoegd. Zoals uit mijn onbeholpen toespraakje ook bleek "ik had er geen woorden voor!" Nog maals, heel veel dank. Ik zal jullie zeer missen. Peter de Lange Mijn echtgenote en ook ik waren bijzonder verrast door de mooie en grote cadeaus die wij van Heineken voor ons 50-jarig huwelijk hebben mogen ontvangen. Wij danken de Directie van Heineken daar ook hartelijk voor. Ook danken wij de heer Kregel voor zijn bezoek op die dag wat wij zeer op prijs hebben ge steld. C.A. Akkerman en echtgenote

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 22