Geheel vernieuwd Champion Arnhem Goud voor Bepsi-hit Proef met oplegger Arnhem De derde interna tionale editie van Champion Arnhem werd van 24 tot en met 28 juni verreden. Dit jaar vond het voor het eerst plaats op het Nationaal Sportcentrum Pa pendal. Dat is biedt veel ruim te en daardoor kon Champion Arnhem dit jaar veel grootser dan voorheen worden opgezet. Door deze locatie heeft het eve nement een internationale uit straling gekregen. Dit concours Hippique is namelijk aan het uitgroeien tot een van de be langrijkste paardesportevene- menten van Europa. Natuurlijk was de Heineken-stal ook weer aanwezig. Heineken (hoofd sponsor van het eerste uur) had dit jaar vijf rubrieken. De groot ste daarvan is het Internationa le fachtspringconcours die dit jaar gewonnen werd door de Zwitser Thomas Fuchs met het paard Gaston M. Bunnik Bij Vrumona wordt een proef gestart met een spe ciale oplegger. Het bijzondere van deze vrachtwagencombi natie is dat hij zonder mecha nisch transport (bijvoorbeeld een kettingbaan) geladen kan worden. Dit in tegenstelling tot andere opleggers. Het proefmo del kan bij Vrumona met de be staande methoden en tech nieken vanaf de zijkant worden geladen en gelost. De wagen kan maximaal 24 ongestoken of 28 gestoken pallets vervoe ren. De auto is 15 meter lang en is aan weerszijden gespoten in de Sisi-kleuren. Van links naar rechts: mevrouw De Wilde (directeur van het vervoersbedrijf), Hans Stijsiger (hoofd Expeditie Vrumona) en Marleen de Bruijn (hoofd Reclame en Promotions) bij de nieuwe Sisi-oplegger r Bunnik De Pepsi cassette single 'Someone put your hand out' van Michael fackson is een tophit geworden. Ruim 50.000 exemplaren zijn de afgelopen weken over de toonbank ge gaan. Voor Vrumona reden ge noeg om Gijs Smulders, assor timentsmanager Dranken van Albert Heijn, een gouden cas sette te overhandigen. De cas sette-single, die Jackson exclu sief voor Pepsi maakte, was namelijk alleen verkrijgbaar bij de AH-filialen. De tape kostte f 2,95 bij aankoop van twee fles sen Pepsi. Ook Michael Jack son heeft een gouden cassette single ontvangen. Hij kreeg die van Vrumona en Albert Heijn toen hij onlangs in Rotterdam was voor twee optredens. Ondanks de hoge verkoopcij fers kreeg 'Someone put your hand out' geen top tien-note ring. De vrijwillige bemidde ling van Frits Spits in zijn ra dioprogramma 'De Avondspits' mocht niet baten. Alleen de verkoopcijfers van de platende- tailhandel tellen mee voor een notering in de Veronica top 40 of Tros top 100. Desalniettemin is iedereen erg tevreden over de promotie, omdat deze nieuwe Pepsi- èn AH-klanten opleverde. "Albert Heijn is altijd in voor een unie ke actie. En déze staat wat be treft exclusiviteit aan de top. Zowel wij als Vrumona en Pep- si hebben ons hiermee onder scheiden van de concurrentie. Het meest unieke is dat het bij deze actie niet ging om een prijsverlaging. Nu was een col- lectors-item de trekker. Elk van de drie actieweken heeft bijna twee maal de normale Pepsi- weekomzet bij Albert Heijn op geleverd", aldus Smulders. Ter ondersteuning van de actie werden gezamenlijke radio- en tv-commercials gemaakt. De grote kruidenier deed dat niet eerder samen met een fabri kant. "Al vanaf de eerste aanzet tot de actie was sprake van een goede samenwerking. Alle be- Gijs Smulders van Albert Heijn (links) ontvangt de gouden Michael Jackson cassette-single uit handen van Mare Bolland trokkenen waren meteen en thousiast", vertellen de Albert Heijn-man en Mare Bolland (hoofd Thuisverbruik Vrumo na). es*

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 10