Spanwagen in Rotterdam Win kaarten voor Amsterdam 717- toernooi Repetitieruimte geopend Rotterdam Deze Heineken- spanwagen rijdt normaal ge sproken in Amsterdam. Ter ge legenheid van de opening van een nieuw Holland Casino, was het paardenspan met wagen op 12 en 13 juni te zien in Rotter dam. In het casino wordt Hei- neken bier geschonken. Algemeen directeur J.E.M. Starrenburg (links) van het Holland Casino en Heineken-collega's T.L.H. van Dijk (midden) en W.E. van Till (rechts) Ed Veen knipte het lint door A. Den Bosch De Heinelcen Fanfare beschikt sinds kort over een eigen repetitieruimte. Chef Interne Dienst van de brouwerij in Den Bosch, Ed Veen, verrichtte 13 juni de offi ciële openingshandeling. Het nieuwe repetitielokaal bevindt zich op de eerste verdieping van het gebouw van de Interne Dienst in Den Bosch. De Hei- neken Fanfare had niet eerder een vaste oefenruimte. Amsterdam Het product-ma nagement Amstel stelt dit jaar 50 kaarten beschikbaar (twee per persoon) voor lezers van Vers van 't Vat die gratis naar het Amsterdam 717-toernooi willen gaan. Het zijn kaarten voor de eretribune. Het toer nooi heeft plaats op 7 en 9 au gustus in het Olympisch Sta dion in Amsterdam. Wie voor een kaart in aanmerking wil ko men, moet vóór 30 juli een (brief jkaart insturen naar redac tie Vers van 't Vat, postbus 530, "Onze nieuwe ruimte deed dienst als Centraal Magazijn en is met veel inzet en enthou siasme door een groot aantal mensen omgetoverd tot iets waar wij trots op mogen zijn. Het is er bovendien een met een uitstekende akoestiek die de kwaliteit van de repetities duidelijk ten goede komt", al dus secretaris Jo van Berkom van de Heineken Fanfare. De officiële opening werd opge luisterd met een klein concert. 2380 BD in Zoeterwoude. Via de interne postverzending kan ook: het kamernummer is 2.339 in Zoeterwoude. Vergeet daarbij niet uw naam, adres, persoonsnummer en de vesti ging waar u werkt te vermel den. Per deelnemer lean maar één kaart worden ingestuurd. Kaar ten zonder persoonsnummer doen niet mee aan de verloting. De 25 winnaars krijgen auto matisch twee kaarten thuisge stuurd.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 8