Personeelsfeesten 1992 Na de zomer is het weer tijd voor de tweejaarlijkse personeelsfeesten. Zoeterwoude is dit keer koploper: daar barst het feestgedruis al op 26 september los. De overige vestigingen volgen op de voet. Een vooruitblik naar wat komen gaat. Anita Meyer is de grote ster op het Zoeterwoudse personeels feest, dat zoals gewoonlijk op het brouwerijterrein plaats vindt. Daar vormen 26 septem ber zes aan elkaar gekoppelde tenten onderdak aan de feest gangers. Elke tent heeft zijn ei gen thema. "De grootste staat in het teken van de scheeps bouw", vertelt Jan van der Slik overhetfeest. "Hier treden Ani ta Meyer, het orkest Super Candlelight en de dansgroep Escola de Samba op." In de discotent worden onder aanvoering van zangers en dj Anita Meyei Nancy Boyd de nodige danspla- ten gedraaid en zal de Duitse vrouwenformatie De Catzband het aanwezige publiek verma ken. De derde tent is ingericht voor een ouderwets zigeuner- feest met de groep Pajtas. In de 'Terug in de tijd'-tent tenslotte speelt Mixed Company de vele soorten muziek uit de afgelo pen jaren. Ook Deep River Quartet verzorgt hier een op treden. Het personeelsfeest wordt gehouden voor de mede werkers van de Zoeterwoudse vestiging en het horecagebied Den Haag. Bunnik Het Bunnikse feestgewoel wordt 3 oktober gehouden in Fort Sint Gertrudes in Geer- truidenberg. Geen bekende ar tiesten op dit groot Caraïbisch festijn, maar wel veel dans en muziek van allerlei limbogroe- pen. "We hebben de beneden verdieping en de overdekte bin nenplaats tot onze beschik king", vertelt Hans Josemans van de personeelsvereniging van Vrumona. "Deze zullen voor een bruisend, swingend en spectaculair Caraïbisch feest worden ingericht. De Zuid- amerikaanse Bolivia Canto, het dans- en showorkest Allessis en Braziliaanse danseressen van Escola de Samba zullen het feest in vuur en vlam brengen", voorspelt Hans Josemans. Rotterdam Crooswijk Het horecagebied Rotterdam/ Zeeland en de medewerkers van alle export-afdelingen in Rotterdam vieren eveneens op 3 oktober hun eigen perso neelsfeest. De locatie en het programma worden begin juni aan de betrokken medewerkers bekend gemaakt. Den Bosch Medewerkers van Den Bosch en hun collega's van het hore cagebied Brabant en de dran kenhandel Vullinghs/Jans- sen/Huyben B.V. in Horst gaan 17 oktober terug in de tijd. Dan staat 'De Maaspoort' in Den Bosch open voor een ouderwets gezellig avondje. Gerben Bou- ma van de personeelsvereni ging hierover: "Het decor, de ge kozen artiesten, alles ademt een ware terugkeer naar de rock-and-roll-tijd uit. De zalen krijgen een oud-hollands decor, met witte provo-fietsen en ou de eenarmige bandieten, ofte wel gokautomaten." Natuur lijk is er ook volop muziek: In de drie beschikbare mimtes tre den de artiesten Peter Koele- wijn en the Rockets, de band You and Me, de zangeres Sugar Lee Hooper, The Clarks en de rock-and-roll-band The Raspers op. Tien dansparen maken het feest compleet met een swin gende rock-and-roll demonstra tie. Amsterdam De medewerkers van de hore- cagebieden Amsterdam/ Utrecht, Noord-Holland en de diverse Heineken-vestigingen in Amsterdam kunnen 24 ok tober terecht in de Korpssocië teit van de gemeentepolitie in Amsterdam. Anita Meyer, Marco Borsato, het Deep River Quartet, de Catzband, Margriet Eshuis en George Castro zullen volgens mede-organisator Jan Feikema zorgen voor een on vervalst personeelsfeest. De Li bra Disco Drive-in-show zorgt voor de nodige top 40-muziek. Het hele gebeuren heeft plaats in drie verschillende zalen met voor elk wat wils. Limburg Het Limburgse personeelsfeest in Nuth is dit jaar op 6 novem ber. Plaats van bestemming: Gemeenschapshuis Mariarade in Hoensbroek. Het program ma is gedeeltelijk bekend, maar moet voor de betrokkenen nog even een verrassing blijven. Brouwerij De Ridder heeft dit jaar geen personeelsfeest. Dit vond in november 1991 plaats. Eind 1993 is het volgende. De personeelsleden uit Horst vie ren dit jaar samen met het ho recagebied Brabant en de Bos sche vestiging feest. Noord en oost Ook het horecagebied Gronin gen/Friesland/Drenthe heeft al feest gevierd. Dit personeels feest vond op 27 maart plaats in Groningen. Karin Kolodziej hierover: "Het was een zeer ge slaagd personeelsfeest, dat voor het eerst door onze nieuwe voorzitter Marinus van Dorst was georganiseerd. De muzi kanten waren Arie Ribbens, Mieke en de Green Light Ex press." Het eerstvolgende per soneelsfeest wordt in 1994 ge houden. Het personeelsfeest voor het horecagebied Gelderland/Over ijssel vindt op 27 november plaats. Waar het gehouden wordt en wie er op zullen tre den wordt pas later bekend ge maakt. In elk geval is het pro gramma volgens mede organisator Nan Riemslag uit Rijssen veelbelovend. Bij de achterpagina: Brouwerij De Ridder aan de oever van de Maas: Het licht van Maastricht (zie ook pag. 9).

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 30