Sociaal Jaarverslag; goede meimaand voor Heineken; convenant getekend voor energiebesparing brouwerij Interview raad van bestuurslid L. Schouten 4 Open dag Heineken Bouwadviesbureau; zonder pas geen toegang Bossche brouwerij; installatie micro helderbier filter in Zoeterwoude 6 Toenemende belangstelling Heineken Ontvangstcentmm 7 Win kaartjes voor 717-toernooi; Heineken paarden bij 8 opening Holland Casino Rotterdam; repetitiemimte Heineken-fanfare officieel in gebruik genomen Goede verkopen Wieckse Witte 9 Op de fiets naar Heineken 10 Evenementensponsoring 12 Niet-actieven tochten 1992 14 Vrumona introduceert kunststof literfles 16 De Koninck in andere fles en krat; gratis Heineken- posters in PUM; medewerkers Hoofddorp naar Wadden 17 Electronische postverzending bij Heineken 18 Stedenonderzoek; een nieuw vaatje aangesloten 20 Kroniek 22 Afscheid en jubileum 24 Kort buitenland: bouw brouwerij Vietnam op schema; Amstel in Hongarije 26 Opleiding tot service-monteur; uitslag HVZ voetbaltoernooi 27 Afscheid en jubileum; verloting onderzetters van Royal Club 28 Personeelsfeesten 1992; bij de achterpagina 30 Buckler wedstrijdagenda; ideeënbus Hoofdredactie: Hella Schoonveld Eindredactie: Peter Everts Redactie: Marguerite Feenstra Yvonne van Stek-Sanders Redactie-assistentie: Margritha Meijer Redactie-adres: j Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 457234/456288 Redactiecommisie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) dr. J.A. Dop mw. mr. R.A. den Dub belden drs. D.R. Hooft Graafland drs. F.B. Martens drs. J.L. van Oordt Correspondenten: H.K.M. Arens (Zoeterwoude) A. van der Graaf (Rotterdam) mw. M.B.J. van der Linden ('s-Hertogenbosch) H. Meyer (Burmik) G.W. Westerberg (Rijssen) Bij de voorpagina: Dage lijks fietsen veel Heine- ken-medewerkers naar hun werk. Zoals hier naar Zoeterwoude. Op de foto van links naar rechts Loes van Ingen Schenau, Irma van Zeist en Anneke van Ingen Schenau. Lees meer over deze vorm van woon werkverkeer op pagina 11

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 2