Onderzetters van Royal Club 25 jaar C.T.G. Bekkers De drie onderzetters van de kunstenaars Martijn van Sonsbeek uit Den Haag, Sylvia Weve uit Utrecht en Walter van Lotringen uit Amsterdam Den BoschDe heer C.T.G. Bekkers vierde 5 juni zijn 25-ja- rig jubileum in het Heineken Ontspannings Centrum in Den Bosch. De heer Wijne be lichtte hier de loopbaan van de jubilaris. Deze kwam in 1967 in dienst van Heineken bij de afdeling Verpakken. In 1970 ging hij over naar de afdeling Brouwen, waar hij eerst de functie proces-operator vervul de en vervolgens brouwhuis operator werd. De heer Bek kers staat er om bekend altijd nauwgezet zijn werkzaamhe den te verrichten. Na overhan diging van de cadeaus volgde een gezellige brouwers-bijeen komst. Bunnik Na de succesvolle consumentenactie rond de Royal Clubkunstglazen van vo rig jaar, komt Royal Club nu met een actie voor bijpassende onderzetters. Deze drie artis tieke onderzetters zijn door de zelfde kunstenaars ontworpen als de Royal Club kunstglazen. De actie loopt tot en met 31 au gustus van dit jaar. Ook Vers van 't Vat-lezers kun nen de kunstige onderzetters in hun bezit krijgen. Royal Club stelt daarvoor honderd pakjes met drie onderzetters beschik baar. Interesse? Stuur dan een (brief-)kaart met daarop uw naam, telefoonnummer van het werk, adres (voor verzen ding van de onderzetters) en personeelsnummer) naar de re dactie Vers van 't Vat, postbus 530, 2380 BD in Zoeterwoude of via de interne postverzen ding naar kamer 2.339. De sluitingsdatum van deze actie is 31 augustus 1992. Win naars krijgen automatisch be richt. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 29