Gezamenlijk afscheid Afscheid J. van Kampen Van links naai rechts: de heren Aranjo, Vieira, Talibi en Webbers Zoeterwoude De heren M. Webbers, M.E. Vieira, J.J. Arau- jo (allen bedieningsman Ver pakken) en L.H. Talibi (2e as sistent Brouwhuis) namen 4 juni afscheid van Heineken. Ze deden dat met een gezamenlij ke afscheidsreceptie in De Hooiberg in Zoeterwoude. Daar werden de vier met hun familie op een feestelijke en smakelijke lunch onthaald. Hierbij waren ook de chefs, per soneelsfunctionarissen en de bedrijfsleider aanwezig. Elke groepsleider sprak tijdens de lunch 'zijn' medewerker toe met woorden van dank en waardering en welgemeende wensen voor de komende le vensfase. Daaronder was ook een Portugese toespraak. De heer De Goederen bedankte de afscheidnemers voor hun bijdrage aan het bedrijf en de echtgenoten en familieleden voor het aanpassingsvermogen aan het onregelmatige werken dat een ploegendienstsituatie met zich meebrengt. Dit werd onderstreept met een grote bos bloemen voor de aanwezige partners en een bierpul met in scriptie voor de scheidenden. Daarna werden door alle aan wezigen nog heel wat herinne ringen opgehaald en goede wen sen uitgesproken. Amsterdam Na een dienst verband van bijna 23 jaar nam de heer f. van Kampen 8 mei jongstleden afscheid van Hei neken. Die dag werden Jan en zijn familie al vroeg in de mid dag opgehaald voor een korte rondleiding door het Heineken Ontvangstgebouw aan de Stad houderskade. Aansluitend volgde de receptie. Jan van Kampen werd toegesproken door de heer Velderman, die be nadrukte dat Heineken af scheid nam van een hele goede kracht en tevens een prettige collega. Als blijk van waarde ring kreeg Jan een envelop met inhoud en een mooie plant overhandigd. Nadat de af scheidnemer zelf enige woor den had gericht tot de aanwe zigen, volgde een heel gezellige receptie tijdens welke alle be zoekers van de gelegenheid ge bruik maakten Jan en zijn vrouw persoonlijk de hand te drukken.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 25