Gezamenlijk afscheid Zoeterwoude H.H. Diede- richs (kwaliteitscontroleur Brouwen), C. v.d. Kloet (assis tent/machinist Energie), A.J. Plugge (Storingsmonteur TD), C.A. Pel (meet- en regel bestu ringstechnicus TD), J.H. Stip hout (chef Centraal Magazijn), J.A. Visser (groundsman TD), A.A. Lima (bedieningsman Verpakken) en A. Talmon (wachtchef Brouwen) namen 25 mei jongstleden gezamen lijk afscheid. Na aankomst in de Hooiberg werd gezamenlijk geluncht. Chef Bedrijfseconomische Dienst, de heer Tuyt, sprak tij dens die lunch de heer Stip hout toe. Die verdiende vol gens de spreker de Henkie Heineken-trofee omdat hij 14.750 dagen bij Heineken heeft gewerkt. De heer Fleur- kens richtte het woord tot de heer Diederichs, en noemde hem iemand die altijd een geïn teresseerd man is geweest. De heer Walraven sprak de heer Talmon toe en bracht met na me de technische achtergrond naar voren. Chef Verpakken Van Paridon ging in op de loop baan van de heer Lima bij Hei neken. De heer Kloet werd door de heer Plooij bedankt voor de totaal 39 Heineken dienstjaren. Chef ploegen dienst, de heer Van de Ven, sprak de heer Plugge toe en ging met name in op het gezel lige afscheid binnen de eigen afdeling. Groepsleider Onder houd E&I, de heer Kristel, be dankte de heer Pel voor de 21 jaar bij Heineken. Tot slot sprak de heer Van Leijden (op zichter Bouwkunde) de heer Visser toe. Tijdens de receptie hield be drijfsleider De Goederen een toespraak. Hij bedankte de af scheidnemers voor hun bijdra ge aan de onderneming. Dat deed hij ook richting de fami lieleden voor hun steun aan de medewerkers, zeker in de tijd dat deze in ploegendienst werkten. De heer De Goederen bood de echtgenoten en part ners een grote bos bloemen aan. De afscheidnemers ont vingen een bierpul met in scriptie. Nadat enkelen van hen een dankwoord hadden uitgesproken, kwam een ge zellige receptie op gang. De sfeer werd nog eens verhoogd door de heer J.A. Visser, die op ludieke wijze het Heineken- Amstel lied zong. Van links naai rechts: de heien Stiphout, Lima, Visser, Kloet, Talmon (achter Kloet), Pel, Diederichs (achter Pel) en Plugge

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 24