In Memoriam J.W. van Wagensveld In Memoriam W.J.A. van Ingen van P.Z. Den Bosch en de heer Naaykens ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk hebben ontvan gen. Wij waren uitermate blij verrast. Heer en mevrouw Bosch Bij deze wil ik mede namens mijn vrouw graag dankzeggen voor de ontvangen attenties ter gelegenheid van onze 25-ste huwelijksdag. Henk en Ton Leuven Mijn vrouw en ik waren diep onder de indruk van de warme ontvangst tijdens mijn afscheid en jubileum. Hartelijk dank voor alle bloemen en cadeaus en de vriendelijke woor den. Zo wordt het gemis van de warme collegialiteit verzacht. Nog maals heel veel dank. Jaap en Tosca Prins Heel hartelijk danken wij de Heine- lcen directie voor de goed verzorgde ontvangst, toespraken, bloemen en cadeaus, tevens mijn dank voor de belangstelling van collega's, vrien den en kennissen ter gelegenheid van mijn afscheid. H.W.f. Smeijsters De heer en mevrouw Thielemans- Verbeek dankt de firma Heineken voor haar attentie bij hun 40-jarig huwelijksfeest. Louis Thielemans Langs deze weg bedank ik mede na mens mijn vrouw, de directie van Heineken voor de prachtige fruit mand, drankenpakket en gevulde enveloppe ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest. Tevens dank aan mevrouw Van Kooten voor haar bemiddeling en goede zorgen, waardoor wij nog een gezel lige middag hadden met oud-colle ga's. M. Bakker Onze hartelijke dank voor de bloe men en het cadeau dat ons gebracht werd ter opluistering van ons 50-ja- rig huwelijksfeest. Niet alleen het geschenk, maar ook dat er aandacht aan besteed werd, stellen wij zeer op prijs. Diesbergen en echtgenoot Langs deze weg willen mijn vrouw, kinderen en ik allen bedanken voor de belangstelling, attenties en feli citaties die wij tijdens mijn af scheid mochten ontvangen. Ook oud-collega's die aanwezig wa ren en zij die per telefoon of post hun belangstelling toonden, harte lijk dank. Het was een prachtige dag die wij niet zullen vergeten. f.H. Stiphout Ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk ontvingen wij uit handen van de heer Kregel een leuke atten tie. Dit was voor ons een grote ver rassing die wij zeer op prijs hebben gesteld. Op deze wijze brengen wij dan ook onze hartelijke darde over. J. Meeder en echtgenote Hartelijk dank voor alle goede wen sen, cadeaus en bloemen bij mijn afscheid. Collega's bedankt voor de fijne samenwerking. A.J. Plugge Op 22 mei is de heer W.G. Breijaen (66) overleden. De heer Breijaen is in dienst getreden bij Amstel op 20 mei 1942 en met pensioen gegaan op 1 december 1990. De heer J. Komin (69) is op 18 mei overleden. De heer Komin is in dienst getreden op 1 oktober 1947, en met pensioen gegaan per 1 okto ber 1987. Op 9 mei is de heer J. Beuving (68) overleden. De heer Beuving was sinds 9 juni 1953 in Rotterdam werkzaam en is op 1 november 1988 met pensioen gegaan. De heer J.J. v.d. Eijk (76), oud-direc teur van het Pensioenfonds, is op 23 mei overleden. De heer v.d. Eijk was sinds 1 oktober 1980 met pen sioen. Op 19 april is de heer J.L. de Vries (85) overleden. Hij is in dienst ge treden bij Amstel op 1 januari 1922 en was sinds 1 september 1971 met pensioen. De heer S. Slier (68) is op 4 juni overleden. Hij was werkzaam bij Amstel sinds 1 oktober 1964 en heeft gebruik gemaakt van de pen sioenregeling per 1 november 1988. Op 5 juni is de heer O. van Maanen (79) overleden. Hij is bij Heineken werkzaam geweest van 1 april 1930 tot en met zijn pensioenering op 1 augustus 1977. De heer P.B. Weeda (66) is op 6 juni overleden. Hij is in dienst getreden op 1 september 1945 en met pen sioen gegaan op 1 september 1990. Op 7 juni is de heer G. Kat (82) overleden. Hij is bij Amstel in dienst getreden op 3 mei 1940 en met pensioen gegaan per 1 septem ber 1974. Rotterdam Op 22 mei overleed de heer J.W. van Wagensveld. Hij werd 57 jaar. Jan Willem van Wagensveld was al vele jaren ziek. Er zijn dan ook nog weinig medewerkers die hem per soonlijk gekend hebben. Hij kwam op 16 februari 1955 in dienst van de voormalige Heineken brouwerij in Rotterdam. Daar begon hij als vork heftruckchauffeur, werd later ter reinchauffeur en heeft verder nog diverse functies vervuld binnen de afdeling Emballage. Op 31 maart 1970 kwam hij in de Heineken In- validiteits Regeling terecht. Sinds die tijd heeft hij niet meer kunnen werken. Ook de verhuizing van Rotterdam naar Zoeterwoude heeft hij niet meer meegemaakt. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Zoeterwoude Geheel onverwacht overleed op 54-jarige leeftijd de heer W.J.A. van Ingen. Willem van Ingen was ruim 20 jaar werkzaam bij het Bouwadviesbureau als specialist Onroerend Goed en bouwkundig adviseur. In 1981 werd hij aange steld als teamleider Zuid. In de functie van adviseur buitenland re aliseerde hij de afgelopen vijf jaar ver over de grens vele Horeca-pro- jecten. Willem van Ingen werd vooral ge waardeerd om zijn grote vakkundig heid, organisatietalent en de mstige bedachtzame wijze van werken. Wij verliezen in hem een bijzonder fijne collega. Mogen zijn vrouw en kinderen de kracht vinden dit grote verlies te dragen.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 23