Huwelijken Geboorten Buitenland Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Zoeterwoude mw. J.M.TH. Moleman (Adverti sing Materials) met P.H.M. Grote Beverborg A.M. Spijker (Planning Control) met mw. J.C.E. van Velzen (Plan ning Control) mw. M.N. van Hoeve (Quality Con trol Lab.) met J.G.J. Dierkx D. de Wit (Yeast) met mw. G.M. v.d. Vliet Den Bosch mw. H.E.G. van Dmnen (Pl. Admi nistratie) met M. Lammers W. Koopmans (Verpakken) met mw. T. van Laarhoven Amsterdam J.P. van Boom (R.S.D.) met mw. L. Rose Bunnik H. Bakker (Horeca) met mw. C.C.M. Coelman Horecagebieden mw. A.E.M. Rikken (Adm. Arn hem) met J.W.J. van Gelder I.P. Kaanen (Dr.handel Den Haag) met A.M.A. Lansink Zoeterwoude Sander, z.v. T. Rietveld (Intern Transport) Jip, d.v. mw. N.C. de Graaff (Loop baanontwikkeling) Amsterdam Philippine G., d.v. M.A.F. Greeve (Marketing Strategy Policy) Maarten O., z.v. S.O. Koomstra (Marketing Information Services) Den Bosch Mike, z.v. A.F.M. Kooien (Techni sche Dienst) Floortje, d.v. L. te Walvaart (Ver pakken) Sjef, z.v. J.A. v.d. Werf (Technische Dienst) Rowena, d.v. M.G. v.d. Bosch (Ver pakken) Dominique, d.v. J.M. Huygens (In tern Transport) Marielle, d.v. H.). v.d. Kruyssen (In terne Dienst) Sue, d.v. P.J. van Oosterwijk (Intern Transport) Simone, d.v. D. Kouwenberg (Tech nische Dienst) Anne, d.v. J.P.M. Menkenhorst (Verpakken) Frank, z.v. P.J.A.W. van Son (Intern Transport) Gini, d.v. W.A.C. v.d. Broek (Ver pakken) Luuk, z.v. R.j.W. v.d. Ven (Inkoop en Magazijn) Bunnik Machiel, z.v. W. Boezer (Elektro- techn. Dienst) Samia, d.v. M. Mai (Verpakken) Britt, d.v. E. Kroon (Verkoop TV) Tara, d.v. J.J.C. van Rijn (Horeca) Horecagebieden Christiaan C., z.v. C.J. Meys (Rot terdam/Zeeland) Cathia, d.v. S. Alkema (Verk. bin nendienst Den Haag) Dennis W., z.v. f.W. Stolzenbach (Dr.handel Den Bosch) Felicia, d.v. P.A. Vroomen (Dr.han del Nuth) Maud M., d.v. J.H.M. Jennen (Bra bant) Gerjan F., z.v. mw. K.Z. van de Ziel Proseco Tom, z.v. R.R.M. Kamps Bahamas De heer A.J.O. Bart Williams is per 1 juni gedetacheerd als Relief Ma nager bij Commonwealth Brewery Ltd. in Nassau. Curasao De heer A. Filé is sinds 11 mei ge detacheerd bij de Antilliaanse Brou werij N.V. in Willemstad als Engi neer Instrumentation Automation HTS Indonesië De heer J.M.R. Kohl is vertrokken naar Jakarta waar hij de heer F.G.K. Lefèbvre opvolgt als Technical Di rector MBI. Griekenland De heer IJ.B. Wammes is sinds 1 mei werkzaam in Athene als Tech nological Project Coordinator. Hongarije De heer L. v.d. Male is terugge keerd van zijn detachering bij Komarom Sörgyar Rt. in Kómarom. Kameroen De heer R.W. Silawette is terugge keerd uit Douala, waar hij gedeta cheerd was bij International Brasse rie I.B. Spanje De heer J.P.P.M. Tromp is met in gang van 15 juni gedetacheerd als Project Engineer bij S.A. El Aquila te Madrid. Vietnam De heer A. v.d. Est en de heer W.P.M. Goozen zijn teruggekeerd uit Ho Chi Min Stad Zaïre De heer A.J.M. Blüm is terugge keerd van zijn uitzending naar C.I.B., Kinshasa. De heer P.G. Hottois is per 1 juni benoemd als Directeur de Siege bij Bralima S.A.R.L. te Bukavu. De heer A. Kestemont is per 1 juni 1992 benoemd als Chef de Service Technique bij Bralima S.A.R.L. te Bukavu. (Na een dienstverband van drie of meer jaar) J.T.M. Wagemakers (Utilities En vironment Z'Wou) C.M. Quaalc Process Automation Elect. Engineering Z'Wou) mw. J.C. Bras (drankenhandel Dor drecht) A.F. Pekel (drankenhandel Alk maar) A.C. van Geffen (HTD West/Mid den Nederland) F.M. v.d. Meer (drankenhandel Grou) mw. A.J.F. v.d. Werf (drankenhan del Den Bosch) Graag bedanken wij de directie van Heineken voor het prachtige bloemstuk met bijgevoegd cadeau, dat wij via mevrouw V.d. Linden

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 22