Nieuwe jas voor De Koninck Nieuwe posters bij PUM Wadlopers uit Hoofddorp Rijsbergen De Brouwketel B.V. is 25 mei begonnen met de uitlevering van De Koninck bier in een nieuwe verpakking. De Brouwketel is de exclusieve importeur en distributeur van dit Belgische bier, dat in ons land het populairste importbier is. Om op vragen vanuit de Ne derlandse markt in te spelen hebben brouwerij De Koninck en De Brouwketel besloten De Koninck in de standaard 30 cl- fles op de markt te brengen. Ook het krat is vernieuwd. Het gebruik van de nieuwe fles en krat voorkomt sorteerproble- men bij de handel. Het krat heeft tevens een nieuwe kleur Bij de PUM's staat vanaf 20 ju li aanstaande voor alle Heine- ken-medewerkers een koker met daarin twee (gratis) posters klaar. Op de affiches staan af beeldingen uit de nieuwe Hei- nelcen-campagne, waarin het 'Heineken-moment' en schil derkunst een centrale rol spe len (zie VVV 51'92). Hoofddorp Gezellig een eindje wadlopen: Dat hadden de 35 medewerkers uit het horecagebied Amsterdam- Utrecht in gedachten, toen ze op 16 mei naar Pieterburen ver trokken. Het enthousiaste team maakte vanuit deze Noord-Groningse plaats een zwerftocht naar het Robbegat. Maar eerst werd nog even een bezoek gebracht aan de zeehon dencrèche van Lenie 't Hart. Het wadlopen duurde ongeveer acht kilometer en was daardoor voor iedereen haalbaar. Een gro te laag modder en wat ondiepe geulen werden zonder proble men getrotseerd. Maar aan het einde van de tocht kwam het team toch voor een ver rassing te staan: er moest een stuk worden gezwommen. Het natte pak werd snel gedroogd rond de barbecue, die na af loop voor de deelnemers klaar stond. Het horecagebied Gro ningen/Friesland/Drenthe liet de avontuurlijke collega's even min in de kou staan: enkele me dewerkers hiervan zorgden voor een overheerlijke Gronin ger lcruidenkoek en enkele con sumptiebonnen. Het enthousiaste team uit Hoofddorp leverd. Een kleur die ook in het logo en op het etiket van De Ko ninck is verwerkt. gekregen. De Koninck wordt sinds eind mei in een groene krat in plaats van een rode ge

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 17