Greg Norman bij Heineken Open '92 De Australische topgolfer Greg Norman doet deze zomer mee aan het tweede Heineken Open in Noord- wijk. Dat maakte hij per satelliet bekend tijdens de persconferentie op 28 april in het Heineken Ontvangstcentrum in Amsterdam. Onder het motto 'Heineken en de golfwereld' presenteerde Heineken zich als sponsor van internationale golf-evenemen- ten. Ons concern steunt deze tak van sport, omdat het inter nationale karakter en het ima go van zowel Heineken als golf met elkaar overeenkomen. En elkaar versterken. Dat maakt golf voor het merk Heineken belangrijk. Heineken sponsort grote golf-evenementen in de wereld, waaronder het Neder landse en Australische Open en de World Cup of Golf-toernooi dat dit jaar in Madrid wordt ge houden. De aanwezige journalisten be leefden de première van twee promotie-films over Heineken en golf, waarin ondermeer beel den van topgolfers in actie. Haai Greg Norman zat op het mo ment van de persconferentie thuis in Florida. Hij beant woordde vanuit zijn woonka mer via een satelliet-verbin ding rechtstreeks vragen van de in Amsterdam aanwezige pers. De 37-jarige Norman zei zich te verheugen op het toernooi in Nederland, dat van 22 tot en met 26 juli in Noordwijk wordt gehouden. De 'Great White Shark' (Grote Witte Haai), zoals Norman ook wel wordt ge noemd vanwege zijn aanvallen de spel en zijn witte haar, ver telde het liefst te spelen in de zomer omdat hij houdt van de hitte. Topspelers Norman is niet de enige ster speler tijdens het Heineken Open '92. Payne Stewart (35) uit Amerika komt naar Noord- wijk om zijn titel te verdedigen. Andere spelers zijn de 31-jarige Australiër Ian Baker-Finch, Jose Maria Olazabal (26) uit Spanje, de Ier David Feherty (33), de Australiër Graig Parry (26), de Duitser Bernard Langer (34) en de Nederlandse topgolfer Chris van der Velde (28). tijdens De peisconferentie in A 'Stad, met op de achtergrond Greg Norman die via de satellietverbinding de pers te woord staat

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 8