Bekend Amstel-gezicht PUM Crooswijk één dag open Agenda Amstel Karaoke Show Alle grote voorjaarsklassiekers zijn inmiddels achter de rug. Evenals een aantal bekende 'rondes'. De Ronde van Spanje is daarvan ongetwijfeld de grootste. Aan al deze belangrijke wielerwedstrijden namen vanzelfsprekend rijders uit de Buckler-ploeg deel. Ook in de komende tijd zullen zij vaak in actie komen. Een overzicht van hun programma. Mei: 28 Grote Prijs van Wallonië (België) 30 Ronde van Midden-Zeeland Juni: 1 - 8 Critérium du Dauphiné Libéré (Frankrijk) 2 - 7 Wielerronde van Asturië (Spanje) 10-14 Ronde van Luxemburg 16-22 Grand prix du Midi Libre Tour de l'Aude (Frankrijk) 17-21 Subida a Arrate (Spanje) 28 Nationaal Kampioenschap Utrecht Het door Heineken gesponsorde festival 'Blues Route '92' is een groot succes geworden. Het trok eind april duizenden bezoekers naar de Utrechtse binnenstad. Vooral de Amerikaanse zanger/gitarist Ronald Abrams speelde zich in de kijker. Een paar dagen later trok hij eveneens veel belang stelling tijdens de Vrijmarkt in Amsterdam. Het gezicht en de cowboy-hoed van deze boom lange bluesman waren al enigs zins bekend. De in Nederland wonende artiest poseerde na melijk voor de café-foto, die la ter in heel Nederland is ge bruikt voor de Amstel- campagne 'Eigenlijk willen we allemaal hetzelfde'. Ronald Abrams in Rotterdam Met ingang van 3 juni is het Personeels Uit giften Magazijn in Rotterdam Crooswijk voortaan één dag in de week open. Het PUM is dan alleen woensdag open van 11.00 tot 17.30 uur. Ook voor de bestellingen van reclame artikelen kunnen mensen uit sluitend op woensdag in het Rotterdamse PUM terecht. Bij de achterpagina: Heineken-reclame op het strand van Scheveningen. Het is niet bekend in welk jaar deze foto is gemaakt In de maanden juni en juli is de Amstel Karaoke Show te vinden in: 7 juni Chivaz Roosendaal 12 juni Korenbeurs Wageningen 4 juli Moestas Woudenberg 16 juli Anno 1890 Amsterdam 18 juli Vriend Tuitjenhorn 31 juli Camping Harskamp Midden Veluwe

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 31