Nieuwe helderbiertanks Nieuwe Fido Dido-blikjes Brandtrap geplaatst Den Bosch Heineken Den Bosch heeft er twee helderbier tanks bij. Deze uitbreiding is nodig omdat sinds vorig jaar twee tanks voor de produktie van alcoholvrije bieren worden gebruikt. Inmiddels zijn de helderbier tanks al helemaal ingebouwd. Er zijn alleen nog de mangaten van de twee tanks te zien. De installatie van de tanks ging be gin dit jaar van start. Om ruim te te maken is een deel van het trapgat van de filterkamer 1 weggehaald. Tot het eind van de verbouwing kunnen mede werkers en bezoekers gebruik maken van een noodtrap. Gisttanks Den Bosch heeft bovendien vijf lagertanks laten ombouwen tot gisttanks. Ook is een koeling ingebouwd. Door de omzetting wordt de vergistingscapaciteit met vijf maal 1500 hectoliter vergroot. Overigens blijft nog voldoende lager-capaciteit over. Rotterdam De vestiging Rotterdam Crooswijk heeft een nieuwe brandtrap. De plaatsing gebeurde met behulp van een hoogwerker. De nieu we trap is deel voor deel aan de gevel gemonteerd. Op 24 april was de klus geklaard. Vrumona heeft speciaal voor de zomermaanden nieuwe Fido Dido-blikjes laten ontwerpen: één voor 7Up Light en een serie van zes voor ('gewone') 7Up. Op de foto zijn de eerste twee 7Up- opdrukken te zien, die de eerste zomerweken verkrijgbaar zijn. Aansluitend komen twee nieuwe op de markt (de twee eerste worden dan niet meer uitgeleverd). Wat later volgen nog eens twee nieuwe. Verzamelaars die de Fido- serie compleet willen hebben moeten de aanschaf met andere woorden niet te lang uitstellen.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 30