Gouden jubileum de heer A.H. Heineken Interview met export-directeur F. van der Minne 4 Startsein voor Colonne 8 Vrumona; Nieuwe smaken Sourcy 6 Directeur Produktie H. Kloek verlaat Heineken; Nieuwe werkkleding produktie-medewerkers H'Bosch; Personeel bezoekt A'Stad 7 Heineken Open '92 8 Rivella actief; Nieuw logo Pepsi 9 Interview directeur R. Strobos over Mensen Maken Heineken 10 Nieuwe Heineken-uitmonstering 12 Veertig jaar Heineken Pensioenfonds 14 Hoofd Thuisverbmik M. Egeler over ROKA 15 Nieuwe Heineken-reclame in teken schilderkunst 16 Familie-excursie Z'Wou; Stoomketels voor De Ridder; Heineken bij opening Tweede Kamer 18 Heineken valt op in Tokio; Nederlandse vrachtwagens naar lie de la Réunion; Murphy's nu ook in blik 19 Win een mini-tv! 20 Halve finale Sourcy Songfestival; 40 jaar Brand Up 21 Hoofdredactie: Hella Schoonveld Eindredactie: Peter Everts Redactie: Marguerite Feenstra Yvonne van Stele-Sanders Redactie-assistentie: Margritha Meijer Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 457234/456288 Redactiecommisie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) dr. J.A. Dop mw. mr. R.A. den Dub belden drs. D.R. Hooft Graafland P. de Lange drs. F.B. Martens drs. J.L. van Oordt Correspondenten: H.K.M. Arens (Zoeterwoude) A. van der Graaf (Rotterdam) mw. M.B.J. van der Linden ('s-Hertogenbosch) H. Meyer (Bunnik) G.W. Westerberg (Rijssen) Kroniek Afscheid van een reclame-man 24 Een nieuw vaatje aangeslagen; Win concertkaartjes Michael Jackson! 25 Concern zaalvoetbaltoernooi Eindhoven; Start seizoen Heineken cricketclub; Zwaar parcours Amstel Goldrace 26 Willeke Klooster maakt de reis van haar leven 27 Afscheid en jubileum 28 Nieuwe helderbiertanks H'Bosch; Nieuwe Fido Dido-blikjes; Brandtrap geplaatst 30 Buckler Wedstrijdagenda; Bekend Amstel- gezicht; PUM Crooswijk één dag open; Agenda Amstel Karaoke Show 31 Bij de voorpagina: Heineken exporteert bier naar zeer veel landen. Bij voorbeeld naar St. Tho mas. Meer over onze ex porten leest u op pagina 4 en 5

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 2