Afscheid J.H. Pouli Afscheid J.W. Prins Afscheid J.C. Brands Rotterdam Na 35 dienstja ren nam op 15 april de heer J.H. Pouli afscheid. De laatste vier jaar werkte hij in Rotterdam als chef van de Horeca Tap Service in de Randstad. De heer Ver- wey sprak over de zeer goede sa menwerking. Hans Visser (HTS) vertelde dat het wel eens botste tussen de Amsterdam mer en Ajax-fan Pouli en de Rotterdammers. De HTS bracht danook gekleed in Feye- noordtenue een Feyenoordlied ten gehore. Als cadeau kreeg hij een grote foto van het HTS- team, staand voor De Kuip. Omdat de heer heer Pouli vroe ger commando is geweest, kreeg hij verder ondermeer een jack aangeboden, waarop Hei- neken-versierselen waren ge speld. Het weerzien met oud collega's, klanten en relaties vormde een aardig onderdeel van de buitengewoon gezelige receptie. Amsterdam In aanwezig heid van zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen nam op 6 mei Jaap Prins afscheid. Na 37,5 dienstjaren maakte hij gebruik van de 55-jarigenregeling. Aan vankelijk is hij begonnen als chauffeur bij de Arnstel Brou werij. Later werkte hij in de Bullewijk en nu Hempoint. Zijn chef Ton Visser noemde het opvallend dat Jaap Prins nog steeds een echte Amstel- man is, hoewel hij langer bij Heineken heeft gewerkt dan bij Amstel. Hij omschreef hem als een goed vakman en goede vent. Vertegenwoordiger Erik Wijg- man, die ook namens Steke lenburg sprak, bedankte Jaap voor diens inzet als leurwagen- chauffeur in zijn wijk. Hij over handigde een kleine Jan Ton. Oud-collega Ton van Stek haal de tot slot leuke herinneringen op uit het verleden. Namens de oud-Amstel collega's bood hij een klok aan. Amsterdam De heer J.C. Brands nam op 16 april na mim 32 jaar afscheid van de brouwe rij. Het langst was hij werk zaam in de bottelarij aan de Van der Helststraat. De laatste vier jaar werkte hij als medewerker Interne Dienst bij de Reclame Service Dienst. Jan Vleghert bood een paasei aan en onthul de een grote foto op de muur van een vogel met grote oren. Het symboliseerde Jaap, die al tijd alles hoort en ziet. Maar ook een fijne collega was met veel humor en altijd goed ge mutst. Vervolgens noemde Ton Oostrum in dichtvorm de diverse Japen, zoals de afdeling hem kent. Drie collega's, ver kleed als Saartje, overhandig den hierna een tuinstoel. Tot slot zong André van de Bosch een speciaal lied voor Jaap. Van collega Hans kreeg hij nog een echte 'Van Hoogdalem' aange boden.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 29