Gezamenlijk afscheid Van links naar rechts: C. Cremers (in dienst sinds 1976), C.H.G. Poelwijk (in dienst sinds 1974), M. Verhoeven (in dienst sinds 1980), A.C. Keijzer (in dienst sinds 1980), [.A. Monteiro (in dienst sinds 1979), T.F. Mourits (in dienst sinds 1959), D. Mendes (in dienst sinds 1971), F.Hoek (in dienst sinds 1959) Zoeterwoude Op 28 april namen de heren F. Hoek (groepsleider Verpakken), C. Cremers (aflosser minder een voudige machines Verpakken), C.H.G. Poelwijk (bottelarij ser vice Verpakken), J.A. Monteiro (bedieningsman Bottelarij), D. Mendes (bedieningsman ont- kurkmachine Verpakken), T.F. Mourits (heftruckchauffeur MIT), M. Verhoeven (vorkhef truck-chauffeur MIT) en A.C. Keijzer (container-controleur MIT) gezamenlijk afscheid van de brouwerij. Na aankomst in de Hooiberg werden de afscheidnemers, fa milie en genodigden getrak teerd op een lunch. Daarbij wa ren eveneens hun chefs, medewerkers Personeelszaken en de bedrijfsleider aanwezig. Wachtchef MIT, J. van Kuijk, sprak tijdens de lunch de heren Mourits, Verhoeven en Keijzer toe. Voor eenieder had hij een persoonlijk woord. De heer C. Koppen, chef Opleidingen Ver pakken, sprak vervolgens de heren Hoek en Monteiro toe en schetste hun loopbaan in de af deling Verpakken. Groepslei der Verpakken A. Wegewijs sprak de heer Cremers toe, waarna A. Rooyakkers het woord richtte tot de heer Men des. De heer Poelwijk werd voor zijn inzet bedankt door groepsleider Verpakken B. van Eunen. Tijdens de receptie hield ook bedrijfsleider H. de Goederen een toespraak. Hij bedankte de afscheidnemers voor hun bijdrage aan de onder neming en bedankte de fami lieleden voor hun steun aan de medewerkers, in de tijd dat de ze in ploegendienst hadden ge werkt. De heer De Goederen bood de echtgenoten en part ners een grote bos bloemen aan. De heren ontvingen een grote bierpul met inscriptie. Nadat enkele van de scheidenden een dankwoord hadden uitgespro ken, kwam een gezellige recep tie op gang.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 28