Concern zaal voetbaltoernooi Start seizoen Heineken cricketclub Zwaar parcours Amstel Gold Race I B Eindhoven De verschillen de concerndrankenhandels in Zeeland, Brabant en Limburg en de HTD en HTS in Eindho ven en Rotterdam hielden 29 april een zaalvoetbaltoernooi in Eindhoven. Drankenhandel Van Dorst-Liebrand-Olderaan uit Den Bosch won het toer nooi en daarmee ook de beker. Tweede werd Drankenhandel Maas Jeker uit Nuth en op de derde plaats eindigde de HTS uit Eindhoven. De sportivi- teitsprijs ging naar dranken handel Winters van Wees uit Eindhoven. Hans Olthoff, hoofd Horecagebied Brabant, reikte de prijzen uit. Het was de eerste keer dat een gezamenlijke wedstrijd werd gehouden. Het toernooi was vooral bedoeld om de onderlin ge communicatie te verbete ren. Veel van de administratie ve en technische medewerkers hebben alleen telefonisch con tact met elkaar. Door het toer nooi konden ze elkaar ook eens ontmoeten en wel op een spor tieve manier. Dat dit erg bij de deelnemers aansloeg, bleek wel uit de spontane aanbieding van de drankenhandel Maas Je ker uit Nuth om volgend jaar een zaalvoetbaltoernooi te or ganiseren. Zoeterwoude Het Heineken cricketteam speelt ook dit jaar mee in de bedrijvencompetitie. Het cricketseizoen start half mei en eindigt half augustus. De wedstrijden worden voorna melijk gespeeld op de dinsdag avond. De thuiswedstrijden worden gespeeld op het veld van Ajax in Oegstgeest. Heineken-medewerkers die een of meer wedstrijden willen meespelen, worden uitgeno digd contact op te nemen met Clara Wagtendonk, kamer 2.321 in Zoeterwoude. Haar toestelnummer is 7285. Be langstellenden kunnen ook bij haar terecht voor een wed strijdschema van de Heineken cricketclub. Maastricht Voor de 27e edi tie van de Amstel Gold Race had Herman Krott een parcours uitgezet dat veel zwaarder was dan voorgaande jaren. Toch bleef een groot peloton bij el kaar. Een massa-sprint op de Maastrichtse Maasboulevard moest de beslissing brengen. Het was de Duitser Olaf Lud- wig uit de Panasonic-ploeg die als eerste over de finish kwam. Buckler-wielrenner Jelle Nij- dam eindigde in Maastricht op een negende plaats. Daarmee was hij de beste Nederlander. Om de Amstel Gold Race vlek keloos te laten verlopen, is veel werk verzet door de rijks- en ge meentepolitie en een groot aan tal vrijwilligers. Maar natuur lijk ook door collega's van de Reclame Service Dienst, Mar keting en Public Relations Ne derland. Velen hebben er al ja renlang ervaring mee. Zoals Dik Waayer van de RSD, die voor de twintigste keer betrok ken was bij de organisatie van de Amstel Gold Race.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 26