Win concertkaarten Michael Jackson Een nieuw vaatje aangeslagen Met ingang van dit nummer willen we elke maand een nieuw punt belichten, waarin één van onze biermerken wordt geschonken. Dit keer is dat Café Galerie Dante uit Am sterdam. Café Galerie Dante is gevestigd aan de Spuistraat 320 in Am sterdam, in een voormalig be drijfspand van een boekhandel. Het horecabedrijf werd 18 april feestelijk geopend door de jour nalist Henk Hofland. De ope ning werd bijgewoond door ve le bezoekers, onder wie enkele bekende Nederlanders. De heer A.H. Heineken stuurde de di rectie een hartelijke felicitatie. Dante heeft beneden een in pandig terras met apart een vas te bar. Daarnaast is een café ge vestigd op de begane grond met een lange ononderbroken bar. Daaraan kunnen de bezoekers staand een schitterend getapt glas Amstel (Dante heeft een kelderbierinstallatie], Buckler, Wieckse Witte of De Koninck kunnen drinken. De uitbaters, Rob Visser en Rob Schut, staan daarvoor garant. Zij hebben het vak geleerd als barkeeper van het naburige Café Hoppe, tot voor kort hun werkgever. Schut was bovendien Nederlands kampioen biertappen 1989. Rob Visser was kampioen van de regio Amsterdam in '85 en Bunnik Michael Jackson treedt op 30 juni en 1 juli op in De Kuip in Rotterdam. Tien van onze lezers kunnen daar bij zijn. Want speciaal voor hen stelt Pepsi kaarten beschikbaar voor het concert van 1 juli. Ook is er een aantal troostprijzen. Pepsi Cola is wereldwijd de sponsor van Michael Jacksons 'Dangerous tour'. Ook de vori ge wereldtoernee van de super ster werd door Pepsi gespon sord. Junior product-manager Jacqueline Speek van Vmmona over de reden van het her nieuwde contract met de pop ster: "Michael Jackson is een heel belangrijke artiest. Hij sluit goed aan bij onze doel groep en geeft de grootste mu- ziekshows ter wereld. Boven dien weten we door de eerdere sponsoring van Jackson precies wat we aan hem hebben. Hij is gewoon een artiest van wereld klasse." De concerten van Mi chael Jackson gaan gepaard met grote promoties. Zo is een lan '86. De laatste over Dante: "We hebben gekozen voor Amstel als hoofdmerk, omdat we vin den dat het goed past bij een zaak zoals we die hier hebben. Naast het Amstel-assortiment hebben we nog een aantal spe ciaal bieren op fles." Op de eerste verdieping bevindt zich een restaurant, dat door de kunst aan de muur een over gang vormt naar de tweede ver dieping. Daar is de galerie ge vestigd. Tot eind juni is er de expositie 'La Danse' van Her man Krikhaar te zien. Wie deze tentoonstelling wil zien, kan in Galerie Dante terecht van dins dag tot en met zaterdag tussen 11.00 en 18.00 uur of op af spraak. Het café is de gehele week geopend van 9.00 uur tot en met 01.00 uur 's nachts. Ie dere zondagmiddag kan er wor den geluisterd naar 'live' klas sieke muziek. delijke actie gestart, waarbij consumenten vijftig dagen lang concertkaarten kunnen win nen. Ook is er een aantal te levisiespots gemaakt met Michael Jackson in de hoofdrol. Concertkaarten Voor Vers van 't Vat-lezers stelt Pepsi twintig kaarten beschik baar (tien lezers met elk een in troducé). Als troostprijs zijn er nog twintig 'Dangerous'-cd's te verdienen. Maar hoe? Geef ant woord op de volgende vraag: In welk jaar heeft Pepsi al eer der de Europese toer van Mi chael Jackson gesponsord? Zet het goede antwoord op een briefkaart en stuur die samen met uw naam, adres, telefoon nummer, de vestiging waar u werkt en uw personeelsnum- mer naar Redactie Vers van 't Vat, postbus 530, 2380 BD in Zoeterwoude. Let op: Kaarten zonder perso- neelsnummer tellen niet mee! Uw inzending moet uiterlijk 19 juni bij ons binnen zijn. Over de inzending kan niet worden gecorrespondeerd. Winnaars krijgen automatisch bericht. De speciale Michael Jackson cd Behalve deze actie hebben we ook nog iets speciaals voor de kinderen van onze personeelsleden. Voor jullie verloten we twee exempla ren van Michaels nieuwste cd in een schitterende ver pakking. Wanneer je het doosje openmaakt zie je het toneel van Michaels Dange- rous-toer. Wil je in het bezit komen van deze unieke cd, stuur dan vóór 19 juni een briefkaartje naar de redactie met daarop je naam en adres, je leeftijd en het personeels- nummer van je vader of moeder. Schrijf op de brief kaart waarom je zo graag de ze cd wilt hebben. De twee leukste inzendingen worden beloond met de speciale cd.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 25