Onze dienst verlieten Buitenland Dankbetuigingen Overleden Voor het diploma Praktische Meet- en Regeltechniek: C. Kuyvenhoven (Technische Dienst) Amsterdam Voor het First Certificate English: Mw. M. JuliofReg. Coörd. Western Hemisphere) Rotterdam Voor Operationeel Management lc: Mw. E.C.M. Löb (Export Informati sering) Horecagebieden Voor het diploma HOFAM: R.A.J. van Leendert (Nuth) Voor de basisopleiding Brouwerij Vertegenwoordiger Horeca: N.W. Bartling, W.B.J. Boschker, E.J.H.M. Hameiers, M.J. Huisman, M.A. Kerbert, O.C. Klomps, M.T.J. van Marie, J.M.H.M. van Mierlo, S.W. Rouwhorst, P.M.J. Simons (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Zoeterwoude J.W.F. Huyzer (Archiefzaken) Mw. M.W.A. Jonas (Planning Control Marketing Bier) W.H. Veltema (Management Trai ning Ontwikkeling) Mw. M.A. Hoorens (Technical Do cumentation Centre) E.A. de Zwart (Vertaalbureau) Amsterdam Mw. J.M. Schellekens (R.S.D.) Horecagebieden A. Olree (Drankenhandel Middel burg) Mw. C.C.M. van Wijnbergen (Reg. Staf H.T.D.) J.W. Prins (Hempoint Expeditie) Mw. L. Paulides (Verkoopbinnen dienst Brabant) A. Heslinga (Groningen/Friesland/Drenthe) 23 Nieuw Caledonië J.H.J. van der Zande is met ingang van 3 mei gedetacheerd als Chef Dé partement Technique bij Grande Brasserie de Nouvelle-Calédonie S.A., Nouméa Singapore A.J. Roldaan is teruggekeerd uit Singapore waar hij gedetacheerd was bij Asia Pacific Breweries Pte. Ltd. Papoea Nieuw Guinea P.H.M.M. Hezemans is terugge keerd uit Lae, waar hij gedetacheerd was bij South Pacific Breweries Ltd. Groot Brittannië De heer H.C. Doelman is uitgezon den naar The Whitbread Beer Com pany te Luton, in de funktie van Packaging Development Engineer. Langs deze weg wil ik ook namens mijn vrouw iedereen bedanken voor de belangstelling en de prachtige ca deaus die ik mocht ontvangen op mijn jubileum/afscheidsreceptie. Het was voor ons een onvergetelijke dag. A. van 't Hof Mede namens mijn vrouw (we wa ren blij verrast) hartelijk dank voor de mooie plantenbak die ik van de directie mocht ontvangen voor mijn tachtigste verjaardag. G.f. Nijveldt Mede namens mijn vrouw wil ik hierbij de onderneming, in de per soon van mevrouw Van Kooten, hartelijk dankzeggen voor de verzor ging van de prachtige bloemen en het drankenpakket dat wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Wij hebben dit zeer op prijs gesteld. Cor en Rina van Kerkwijk Graag wil ik hierbij dankzeggen voor de ontvangen attenties ter gele genheid van onze 25-ste huwelijks dag. Ook al ben ik niet meer in ac tieve dienst, het doet goed te weten dan bij Heineken uit het oog niet uit het hart betekent. fan Dirk Jacob en Christina Smit Bij deze wil ik mede namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen iedereen bedanken voor de belang stelling, bloemen en felicitaties die wij mochten ontvangen bij mijn af scheid op 28 april. Het was een grandioze dag om niet snel te verge ten. Rinus Verhoeven Langs deze weg wil ik de directie van Heineken en degene die voor de overhandiging van het drankenpak ket en het bloemstulcje bij ons 40-ja- rig huwelijk zorg heeft gedragen hartelijk bedanken. Th.Joh. Wegh Mede namens mijn vrouw wil ik de directie bedanken voor het dranken pakket en de prachtige bloemen, ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Veel dank aan mevrouw Van Kooten voor de goede verzorging. f.D.W. Eerbeek Op 1 mei 1992 is de heer E.J. de Geest (73) overleden. Hij is op 1 de cember 1945 in dienst getreden bij Amstel. Op 1 maart 1984 is hij met pensioen gegaan. De heer C. Kooyman (80) is op 19 april overleden. Hij is in dienst ge treden in Rotterdam op 16 februari 1942 en heeft gebruik gemaakt van de pensioenregeling met ingang van 1 januari 1967.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 23