Geboorten Geslaagd Zoeterwoude C.J.M. Bos (Centraal Magazijn) met mw. A. Hrycyk (Rectificatie:) P.P. Wennekes (Pl. Administratie) met mw. C.P.B. van Kessel Horecagebieden G.J.M. v.d Gevel (Brabant) met mw. B.M. Westgeest (Rectificatie:) Mw. K. Huizinga (Drankenhandel Breda) met H. Zandvliet Mw. P.H. de Vries (Den Haag) met W.f. Rooseboom Zoeterwoude Dennis F., z.v. J. Craandijlc (Prod. Management) Patrick, z.v. mw. J.M.B. v.d. Vlist (Pers. dienst Z/Woude) Justine, F., d.v. J.J. v.d. Hoed (Plan ning Control Horeca) Jacqueline, d.v. mw. J. Delmeer (In strumental Product Character) Maryvonne E., d.v. R. Muhlbauer (H.T.S.) Boy, z.v. A.J. van Erkelens (Ploeg 5, Kelders) Luuk, z.v. C.R.W.M. Zandbergen (Kwaliteitsdienst) Amsterdam Marly en Kris, dochters van mw. A.H. Schouten-Douma (Information Systems A 'Wet) Horecagebieden Simon H., z.v. A.L. van Dalen (Den Haag) Angelo S., z.v. L.F. Veldman (Gro ningen) Rotterdam Marco, z.v. J.F.P. Meeuwissen en mw. S. Nieuwdam (Export R/Crooswijk) Zoeterwoude Voor het diploma secretaresse Ne derlands mw. S.M. van der Salm (Inkoop) Voor het diploma AMBI HE.O: P.J. Barnhoorn (Pl. Administratie) Voor het diploma SVH Cafébedrijf: mw. C.H.G. van Emmerde (Ver koopbinnendienst) Voor het diploma KHO Bedrijfskunde: F.J. Geertsema (Informatiesystemen TV) Voor het diploma AMBI HE2: E.C.W. Prins (Pl. Administratie) Voor het diploma Postdoctorale Controllers Opleiding: C. van Til burg (Personeelsinformatie en Adm.) Voor het diploma MBA: P.P. Wennekes (Pl. Administratie) Voor het certificaat Levensmid delentechnologie: mw. G.K. Tempelaar (Kwaliteits dienst, BTD) Voor het certificaat Technisch Engels niveau 2: B. Burggraaf (Dagdienst BTD), H.J.W. v.d. Bijl, A.W. Lenting, J.W.M. v.d. Meer, J.P. Mollenbrok jr., R.C. Plasmeijer allen Techni sche Dienst) H.M.F. Muschner (Energie) Voor het certificaat Technische Dienst niveau 3: F.E.M. Bisschop, P.J. de Bruin, E.W. Codrington, A.M. Valentijn, A. de Vos (allen Technische Dienst) C. van Helden, J. Kolclcedee (beide Brouwen) Voor het diploma Automatisering in de Procesindustrie: P. Beije (Verpakken), A.J.A. Bosch, C.J. van der Kaay, P. Tak, P.G.M. Valentijn (allen Energie), J.A. Lindhout (Brouwen), A. Ver- gunst (BTD) Voor het diploma EVO Heftruck chauffeur: M.C. Ramos (Opslag en Intern Transport)

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 22