Heineken bij opening Tweede Kamer Stoomketels geplaatst Zoeterwoude De belangstel ling voor de familie-excursies in Zoeterwoude op 15 en 16 april was weer overweldigend. Graag maakten familieleden van de Zoeterwoudse mede werkers gebruik van de moge lijkheid zelf te zien waar hun familielid werkt. Aandachtig luisterden ze in ontvangstge bouw De Hooiberg naar de in leiding over deze Heineken- vestiging. Om daarna met nog grotere interesse de rondleiding door de brouwerij te volgen. In het najaar zullen opnieuw excursies voor familieleden worden georganiseerd. Maastricht Met behulp van een 160 ton zware kraan wer den 21 april in brouwerij De Ridder twee nieuwe stoomke tels geplaatst. De twee vervan- Om de ketels op de juiste plek te kiijgen, moest in het dak een gat van 3J/2 bij 2 meter worden gemaakt. De kraan, die aan de oever van de Maas was opgesteld, tilde de stoomketels zo naar hun nieuwe plaats: een voormalig magazijn gen de huidige 25-jaar oude stoomketel van de brouwerij. De nieuwe apparaten zijn nodig om het tekort aan stoom op te vangen, dat ontstaan is door de positieve ontwikkeling van het witbier Wieckse Witte. Ze heb ben elk een capaciteit van 750 kilo stoom per uur. De Ridder gebruikt de stoom voor de opwarming van de fles- senspoelmachine en de instal latie waarmee fusten worden afgevuld. Den Haag Op de officiële opening van het nieuwe Twee de Kamergebouw in Den Haag kon 28 april worden geklonken met een goed glas bier. Daar voor werd onder anderen ge zorgd door Heineken-mede- werkers. Onze bieren werden getapt in (merkneutrale) glazen van het Produktschap voor Bier. De afdeling Voorlichting van de Tweede Kamer had, naast politici en oud-politici, 5000 burgers uitgenodigd om de openingsfestiviteiten bij te Oud-minister Braks koos voor Buckler

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 18