litMliliii'» weds tri j dagenda Uh-Huh-campagne goed ontvangen Record gehaald Agenda Amstel Karaoke Show N G 31 De Buckler Wielerploeg doet in de maand mei mee aan de volgende wedstrijden: 1 mei Grote Prijs van Frankfurt, Duitsland 3 mei Grand Prix van Gippingen, Zwitserland 5-10 mei Vierdaagse van Duinkerken, Frankrijk 15-17 mei Tour de l'Oise, Frankrijk 23 mei Alpen-klassieker, Frankrijk 28 mei Grote Prijs van Wallonië, België 30 mei Ronde van Midden Zeeland, Nederland Bunnik De Pepsi Light-cam- pagne 'You got the right one ba by. Uh-Huh!' slaat erg aan in Nederland. Dat blijkt uit een onlangs gehouden markton derzoek, zo meldt junior pro duct-manager Jacqueline Speek van Vmmona. De campagne, met Ray Charles in de hoofdrol, is half december gestart. De populariteit van Pepsi Light is Klanten van een aantal grote supermarkten konden eind maart Pepsi Light proeven. Bij aankoop van twee flessen Pepsi kregen ze een actie-glas gratis snel stijgend. "Vorig jaar werd in Nederland twee keer zoveel Pepsi Light verkocht als in 1990. Daarom staat 70 procent van de Pepsi-proeven dit jaar in het teken van Pepsi Light", al dus Jacqueline. De Uh-Huh- campagne kent nog een ander opvallend onderdeel. Iedereen kon tot 15 april een eigen versie van het thema-lied van Ray Charles insturen op videoband of geluidscassette. Voor beide categoriën is er een hoofdprijs van 2500 gulden. Binnenkort wordt de uitslag bekendge maakt. Rotterdam Collega John van Doorn (zie ooit VW 3/92) van het Archiefbeheer in Zoeter- woude heeft tijdens de Ma rathon van Rotterdam een nieuw persoonlijk record gevestigd. Hij liep de 42 kilo meter en 1.95 meter in 2 uur, 56 minuten en 34 seconden. "Ilt was al blij geweest met een tijd van 2 uur en 59 minuten", vertelde de marathonloper. Hij is stellig van plan volgend jaar weer mee te doen. En 'gaat' hij dan voor een tijd van 2 uur en 50 minuten? "Natuurlijk zal ik het proberen, maar het gaat mij vooral om het sportieve ka rakter van de marathon", aldus John van Doorn. Bij de achterpagina: De afdeling Emballage van de voormalige Heineken- brouwerij in Rotterdam. De foto is genomen in 1951 In de maanden april en mei is de Amstel Karaoke Show te zien in: 25 april: Café De Gooyer in Amersfoort 2 mei: Wapen van Almere in Almere 8 mei: Het Wapen van Andijk in Andijk 9 mei: Café Zelissen in Dirsbeek 14 mei: Café Barock in Arnhem 22 mei: Café Tap Mar In in Haarlem 23 mei: Rustoord in Harmeien 29 mei: Café Cash in Amstelhoek

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 31