Hobbyverhaal: De eierdoppen van René Thomassen Naar de Olympische Spelen met Buckler 13 Even terug bij De Ridder; Weinig schade voor vestigingen Heineken, De Ridder en Brand na aardbeving 14 Lagertanks voor Brand; Tien jaar TTV Den Bosch; Winst zaalvoetbalteam 15 Op bezoek bij De Brouwketel B.V. in Rijsbergen 16 Heineken en Expo '92 18 Heineken steunt NOC; Brandweermannen onderscheiden 19 Heineken-tulp op Floriade en Keukenhof 20 Redactiecommisie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) mw. mi. R.A. den Dub belden drs. D.R. Hooft Graafland P. de Lange drs. J.L. van Oordt drs. F.B. Martens Correspondenten: G.W. Westerberg (Rijssen) H. Meyer (Bunnik) mw. M.B.J, van der Linden 's-Hertogen bosch A. van der Graaf (Rotterdam) H.K.M. Arens (Zoeterwoude) Schokdemper op schoorsteen Feestelijke opening Rotterdam Crooswijk; Mini- brouwerij voor MAS Cursus Merkenbeleid van start Hoe gaat de Giftencommissie te werk? Gebruikers telecomapparatuur verenigd; Twintigste Heineken Roeivierkamp Redactie: Marguerite Feenstra Yvonne van Stek-Sanders Redactie-assistentie: Margritha Meijer Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 457234/456288 Jaarverslag 1991 toegelicht 3 Hoofdredactie: Hella Schoonveld Bucklerwagens RSD; Wortketel vervangen in Den 6 Eindredactie- Bosch; Opening Drankenhandel Amersfoort Peter Everts Kroniek 22 Zomerse blikkoffer Heineken; Isostar-actie 24 Nieuw kantoorpand exportmedewerkers Kwartjes-actie Amstel Malt 25 Heineken Computer Vereniging in het zonnetje 26 Bij de voorpagina: Buckler start deze maand met de consumentenactie Buckler Sporief '92. Daar bij zijn vele prijzen en voordeelaanbiedingen te winnen. Ook Vers van 't Vat-lezers kunnen een prijs winnen: een verzorgd weekeinde naar de Olympische Spelen in Barcelona. Zie pagina 13 Groot spektakel rond Hessel-concert; 27 Heineken Jazz Bluesnight Eindhoven Afscheid en jubileum 28 Vervolg Kroniek 29 Ideeënbus 30 Buckler wedstrijdagenda; Uh-Huh-campagne goed 31 ontvangen; Record gehaald; Amstel Karaoke Show

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 2